Krievu humorists Jevgeņijs Petrosjans 74 gadu vecumā atkal kļuvis par tēvu

1 komentārs
Krievu humorists Jevgeņijs Petrosjans 74 gadu vecumā atkal kļuvis par tēvu
ITAR-TASS/SCANPIX

Priekpilnu notikumu nesen piedzīvojis pazīstamais krievu humorists Jevgeņijs Petrosjans un viņa palīdze Tatjana Bruhunova – abi pirms 10 dienām kļuvuši par vecākiem kopīgai atvasītei.

74 gadus vecais satīrists Jevgeņijs Petrosjans pēdējā laikā par garlaicību personīgajā dzīvē sūdzēties nevar. Pēc šķiršanās no skatuves partneres Jeļenas Stepanenko, ar kuru laulībā tika nodzīvoti 32 gadi, brīva vīrieša statusu ilgi nenācās baudīt.

Pagājušā gada decembrī viņš apprecējās ar savu palīdzi, 31 gadu veco Tatjanu Bruhunovu. Pāris viens otram jāvārdu teica slepena ceremonijā vienā no Maskavas dzimtsarakstu nodaļām.

Kā nu izrādījies, abi mijuši gredzenus, būdami svarīga notikuma gaidās. Kā raksta izdevums “StarHit”, Petrosjans un Bruhunova kļuvuši par vecākiem. Jevgeņijam šis ir otrs bērns – viņam jau ir arī pieaugusi meita, bet Tatjanai šis ir pirmdzimtais.

Bērniņš pasaulē nācis 13. martā Dubaijā, un par viņa piedzimšanu vecāki pavēstījuši tikai tuvākajiem, tomēr pat viņiem nav atklāts jaundzimušā dzimums, stāsta kāds zinātājs.

Tāpat tiek lēsts, ka bērniņu pasaulē laida surogātmāte, jo Tatjana vēl nesen sociālajos tīklos publicēja fotogrāfijās, kurās viņas auguma aprises par gaidāmo ģimenes pieaugumu neliecināja.