Krāšņi foto: sabiedrībā populāras dāmas izrāda līgavu kleitas

4 komentāri
Krāšņi foto: sabiedrībā populāras dāmas izrāda līgavu kleitas
ULDIS VILKS

Sestdien, 6. aprīlī, Sporta 2 kvartālā norisinājās viena no pavasara grandiozākajām tērpu skatēm – kāzu un vakarkleitu modes šovs, kurā populāras dāmas demonstrēja dažādu zīmolu jaunākās kolekcijas.

Kāzu un vakarkleitu modes šovā defilēja tādas slavenas dāmas kā dziedātājas Marta Grigale un Aija Vītoliņa, aktrise Evija Skulte, dziedātāja un grupas ”Radio trio” dalībniece Gabriēla Zvaigznīte, aktrise Madara Bore, modele un ”Instagram” slavenība Linda Raklinska, ”SuperBingo” vadītāja Armanda Simsona sieva Iveta, aktrise Ieva Segliņa, aktieru pāris Ieva Florence un Oskars Vīksne un citas slavenības.

Šogad pasākums pulcēja rekordlielu interesentu skaitu – jaunākās tendences kāzu un vakarkleitu modē steidza baudīt ap 500 viesu.

”Šova popularitāte topošo līgavu vidū pēdējo gadu laikā ir krietni augusi, un mēs par to ļoti priecājamies, jo tādā veidā varam veicināt kāzu industrijas attīstību Latvijā kopumā,” norāda pasākuma modes šova rīkotāja, kāzu medija “Līgavām” direktore Iveta Rikmane.

Pasākuma apmeklētāji modes skati un muzikālos priekšnesumus varēja baudīt pie skaisti dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām un dzērieniem.

Modes šovā tika prezentēti vairāk nekā 150 kāzu tērpi un vakarkleitas no Latvijas un ārvalstu dizaineru un zīmolu 2019. gada pavasara un vasaras kolekcijām.

4 komentāri