Komentāri
Krāšņi foto: Latvijas slavenības defilē gada vērienīgākajā kāzu modes šovā
Jēkabs Andrušaitis, ligavam.lv

Par pagājušās nedēļas nogales greznāko notikumu kļuvis kāzu modes šovs, kurā jaunākās tendences kāzu kleitu pasaulē demonstrēja arī sabiedrībā zināmas dāmas.

Nesen atvērtajā pieczvaigžņu viesnīcā ”Grand hotel Kempinski Riga” 12. novembrī norisinājās grandioza kāzu medija ”Līgavām” modes skate, kurā varēja novērtēt Latvijas un ārvalstu dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas. Jau par tradīciju kļuvusi sabiedrībā atpazīstamu personu dalība tajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz mēles kāpa vieglatlēte Madara Palameika, TV seja Dagmāra Legante, skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, stiliste Signe Valtere, pasniedzēja Ieva Adamss, dziedātāja Janny May, aktrise Ieva Florence, pasākumu rīkotāja Alise Kolosova, aktrise Lelde Dreimane, dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica, aktrise Antra Aizupe, modele Māra Sleja un citas.

Savukārt starp kungiem, kuri demonstrēja jaunākās tendences līgavaiņu modē, bija šovmenis Renārs Zeltiņš, TV raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš, aktieris Mārtiņš Počs.

Arī starp sarīkojuma viesiem netrūka sabiedrībā zināmu ļaužu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl