Krāšņas pārvērtības! Daiļā šovu zvaigzne Violeta ļāvusies eksperimentam ar matiem

1 komentārs
Krāšņas pārvērtības! Daiļā šovu zvaigzne Violeta ļāvusies eksperimentam ar matiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dānijā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Violeta Stepanova, šķiet, jo dienas kļūst jo daiļāka. Meitene šovasar pārsteidz ar imidža maiņām – viņa ataudzējusi matus un pasākusi pati sev piepīt stilīgas bizītes.

Skaistā Violeta jau divarpus gadus dzīvo Dānijā, un no šovu skandālistes izaugusi par īstu dāmu, kas izpaužas arī viņas stilā.

Šovasar Viva izvēlas sportiskāku stiliņu un sākusi lietot mazāk grima, atklājot savu dabisko daili, bet vasaras sākumā izmēģinājusi kādu jaunu ideju – viņa pati sev piepinusi bizītes. Zvaigzne dabiskajiem matiem piepinusi diegus. Visu darījusi pati, un process aizņēmis sešas stundas.

Kad mati atauguši, Violeta bizītes izpinusi, un atklājusies īsta postaža – vesela sauja izkritušo matu. Tiesa, viņa par to nesatraucas – matu izkrišana ir dabiska!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas skaistule, tagad jāgaida, kad pašas ”antenas” mazliet ataugs un atkal jāpin bizītes!

”Bija ļoti komfortabli. Man patika, kad saņemšos, taisīšu atkal. Ko tur sačakarēt, man jau tie mati sačakarētu bija,” smejas ”Lauku sētas” un citu šovu zvaigzne.

Šobrīd viņa bauda vasaru ar gariem, dabiskiem matiem, neaizmirstot arī fanus – tiem tiek īpaši daiļas un saulainas bildes.