Krāpnieks Ronalds vērsies pie Lee ar izmisīgu lūgumu; Liene publisko abu privāto telefonsarunu ierakstus

16 komentāri
Krāpnieks Ronalds vērsies pie Lee ar izmisīgu lūgumu; Liene publisko abu privāto telefonsarunu ierakstus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pazīstamās radiobalss un dīdžejmeitenes Lienes Ušakovas jeb Seksīgās Lee afēra ar precēto Ronaldu ieiet jaunā līmenī. Meitene nupat publiskojusi telefonsarunu ierakstus, kuros dzirdams, kā krāpnieks atzīstas Lienei, ka viņa sieva ir gaidībās un izmisīgi lūdzas, lai Liene atsauc pret viņu vērstās publiskās apsūdzības.

Lienes publiskotajā audio ierakstā dzirdams, kā vīrietis atklāj Lienei, ka ”Monta ir stāvoklī” un lūdz Lieni izbeigt šo jezgu, paziņojot, ka kāds izmantojis viņa bildi un viss notikušais ir pārpratums.

Liene nesalūst un nostāda vīrieti faktu priekšā – ”vēl vakar viņš esot metis krustus un sūdzējies par nelaimīgo dzīvi”, stāstot, ka ”100 gadus atpakaļ pašķīries”.

Kā telefonsarunā atklāj Liene, viņa ar Ronaldu satikusies vairākus mēnešus, bet viņš pat īsto vārdu nav atklājis, nemaz nerunājot par savu patieso ģimenes stāvokli.

Vīrietis Lienei taisnojas, ka ar citām sievietēm pēdējo trīs gadu laikā nav ticies, acīmredzot pārējās sievietes, kuras uzdodas par apkrāptām, melo. Vīrietis burtiski lūdzas, lai Liene izņem no interneta visas apsūdzības, piedāvājot pat naudu.

Liene paziņo, ka vīrietim nepiedos, jo viņš viņu apčakarējis pēc pilnas programmas, sagandējot uzticību vīriešiem. ”Priecājies, ka es no tevis nepaliku stāvoklī! Priecājies, ka es izdzēru tās kontracepcijas tabletes,” tā Liene.

Kā ”Facebook” skaidro pati Liene, uz šo soli viņu pamudinājušas paša Ronalda atklāsmes pašmāju presē, kur vīrietis nosauc Lieni par lētas slavas meklētāju.

Vīrieša versiju par šīm attiecībām lasi TE!

”Esmu ļoti jūtīga un man ir laba sirds, tikai man atšķirībā no tevis ir mugurkauls un dzelzs olas. Es nevienam mudakam neļaušu sev dancot pa galvu.

Es atbildu par katru savu vārdu. Vai zināju, ka pastāv funkcija izdrukāt visu ”WhatsApp” saraksti? Ar laikiem, datumiem, bildēm. Video. Tu tur kaut ko čiepstēji par vien pāris tikšanās reizēm,” faktus galdā ceļ Lee, piebilstot, ka gatava publiskot pilnīgi visu – viņai neesot nekā slēpjama.

Kā atklāj Liene, abu attiecības bijušas gana nopietnas – vīrietis bijis pazīstams pat ar Lienes ģimeni.

Nu, kad pie Lienes vērsušās desmitiem sievietes, kuras šis vīrietis pievīlis līdzīgā veidā, viņa izlēmusi neklusēt. Dāmas esot gatavas liecināt un pierādījumu netrūkstot.

Tāpat Liene piebilst, ka pie viņas vērsusies sieviete, kura apgalvo, ka no minētā krāpnieka ir astotajā gaidību mēnesī.

”Es tavā vietā katrai, cik vien spēj atminēties, nosūtītu atvainošanās vēstuli,” krāpnieku sākt jaunu dzīvi mudina Liene.

Viņa ziņo, ka netaisās  padoties sevis un visu pārējo apkrāpto sieviešu vārdā. ”Mīļās sievietes! Esiet stipras un neļaujiet nevienam sevi apbižot. Mēs varam sadot pa biksēm! Girl power!” tā Liene.

 

 

16 komentāri