Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni

1 komentārs
Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni
INSTAGRAM

Oktobrī, kad dabā visā krāšņumā iestājies zelta rudens, ļaudis sociālos tīklus pārpludinājuši ar krāšņiem kadriem. Arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri aktīvi dokumentē savas gaitas virtuālajā vidē, nav izņēmums. Skaties.lv apkopojis kadrus, kā zelta rudeni bauda vietējās zvaigznes.

Arī šoruden populārāko brīvdienu maršrutu topā stabili ierindojusies Sigulda. To šajā dienās apmeklējusi gan dziedātāja Antra Stafecka ar atvasēm, gan aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa un viņas meita Marija.

”Kādam šī vieta ir tikai tūrista burts ”S” ar izsaukuma zīmi un ķeksītis viņa rudens maršrutos, taču man šī ir viena no, iespējams, visvisvissvarīgākajām vietām dzīvē, jo esmu siguldiete un vienmēr sirdī tāda arī palikšu,” vietnē ”Instagram” norādījusi Agnese.

Vietējās slavenības rudens krāsu paleti un sauli baudījušas, atpūšoties arī ne tik apmeklētās vietās, savukārt citi devuši priekšroku aktīvai atpūtai. Piemēram, dziedātājs Miks Dukurs ļāvies supošanas priekam.

Savukārt modes žurnāliste Una Ulme paziņojusi, ka viņai nepatīk rudens, it īpaši brīdis, kad kokiem nobirst lapas un dienas kļūst arvien īsākas. ”Lai pārdzīvotu šo periodu, esmu ieviesusi savu ”3 K” izdzīvošanas plānu – krāsas, kustība, kompānija. Un tas strādā!” savu recepti, kā pārdzīvot rudeni, atklāj Una.

1 komentārs