Kortnija Kardašjana saderinājusies ar rokmūziķi

0 Komentāru
Kortnija Kardašjana saderinājusies ar rokmūziķi
INSTAGRAM

Par saderināšanos paziņojuši amerikāņu TV šovu zvaigzne un uzņēmēja Kortnija Kardašjana un rokgrupas “Blink-182” bundzinieks Treviss Bārkers.

42 gadus vecā uzņēmēja un trīs bērnu māmiņa Kortnija Kardašjana un 45 gadus vecais rokmūziķis Treviss Bārkers ilgus gadus bijuši tuvi draugi, bet šā gada sākumā abu starpā uzplauka romantiskas jūtas.

Bārkers mīļoto sievieti bildināja pludmales viesnīcā Montecito, Kalifornijā īpaši romantiska gaisotnē. Saskaņā ar TMZ, kopā ar pāri šajā īpašajā brīdī bija daži ģimenes locekļi un draugi, un visu iemūžinājis privāts fotogrāfs.

Vietnē “Instagram” Kortnija publiskojusi divus attēlus, kuros redzama sirds formas ziedu kompozīcijas vidū. “Uz visiem laikiem, Trevis Bārker,” viņa komentējusi bildītes, tā apstiprinot priecīgās ziņas.

Gan fani, gan draugi zibenīgi reaģējuši uz priekpilno vēsti, piemēram, Kortnijas māsa Kima, komentējot notikumu, nav skopojusies ar gredzenu emocijzīmēm un vēlāk plašākai sabiedrībai atrādījusi māsas iespaidīgo saderināšanās gredzenu.

Foto: INSTAGRAM

Šīs būs Kortnijas pirmās kāzas. Vecākā no Kardašjanu māsiņām desmit gadus bija attiecībās ar Skotu Disiku, ar kuru viņai ir trīs bērni – Meisons (11), Penelope (9) un Reins (6), taču pāris nekad nebija saderinājies.

Trevisam aiz muguras divas šķirtas laulības. Laulībā ar modeli Šannu Moakleri viņš kļuva par tēvu diviem bērniem – meitai Alabama un dēlam Lendonam.

0 Komentāru