Rumpis ar mīļoto lido baudīt Taizemi

12 komentāri
Rumpis ar mīļoto lido baudīt Taizemi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Populārais fitnesa treneris Pēteris Rumpis ar mīļoto Elīnu svētdien, 8. martā, dosies svinēt pavasari uz Taizemi. Sportists uzskata, ka ažiotāža ap ”Covid-19” koronavīrusu ir pārspīlēta – tās dēļ cilvēkiem nevajag atteikties no ceļošanas prieka.

Kā Skaties.lv atklāj Rumpis, viņš ar mīļoto Elīnu 8. martā lido uz Taizemi, un nekādas runas par ”Covid-19” viņus neatturēs atklāt pavasari ar brīnišķīgu piedzīvojumu.

”Ja jau vīruss ir arī Latvijā, kāpēc lai nebrauktu citur?” jautā pazīstamais fitnesa treneris un viens no sporta zāles ”Fit Spot Gym” izveidotājiem.

Viņš uzsver, ka pārīša pārliecība ir šāda: ”Ne jau visa dzīve apstāsies šāda vīrusa, kurš nav visiem dzīvībai bīstams, dēļ.

Šis viss ”burbulis” ir pārāk uzpūsts, tāpēc, protams, cilvēki baidīsies kaut kur lidot, cits jau būs visus makaronus no veikala izpircis,” smejas Pēteris.

Viņš aicina neļauties panikai un nepārstāt baudīt dzīvi un pasauli. Tā vietā vienkārši elementāri jāpiedomā par higiēnu kā ceļojot, tā ikdienā.

”Noteikti ceļojot ņemsim līdzi speciālos dezinfekcijas līdzekļus, mazgāsim biežāk rokas, noteikti centīsimies izvairīties no tieša kontakta ar citiem cilvēkiem, un, domāju, ejot caur Taizemes lidostai, uzliksim šīs sejas maskas.

Protams, svarīgs faktors, jābūt pašiem veselīgiem, un tad jau arī imunitāte būs savā vietā,” ceļot nebaidīties iedvesmo treneris.

Karte: Koronavīrusa izplatība pasaulē

Viņš gatavs pavasarīgam piedzīvojumam un spriež, ka reisu neatcels. Kāpēc gan?

”Domāju, ka reisu neatcels, un cilvēki droši varēs doties atpūsties,” tā Rumpis.

Stiprini arī tu savu veselību ar sportu un nebaidies vīrusu! Sazinies ar Rumpi TE!