Konflikts Gulbenē: ”Lauku sētas” Ingūna draud izrēķināties ar Magoni; dzejniece komentē situāciju

Domstarpības starp Gulbene pusē dzīvojošajām šovu zvaigznēm – ”Saimnieks meklē sievu” iepazīto dzejnieci un nu arī mūziķi Magoni Šutovieni un ”Lauku sētas” regbisti Ingūnu Stapāni turpinās. Magone izlēmusi Ingūnas pirmo ierašanos ciemos apspēlēt savā dzejā, ko Ingūna uzskata par goda un cieņas aizskaršanu un draud Magonei ”uzsākt karu”.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • patiesība

  patiesība

  labāk stāstiet patiesību, ka tēvs anglijā tiesājās ar burku par vecāko dēlu, nevis par kaut kādām Žaņa bekām.
 • Kob

  Kob

  Ko liek tadus sudus interneta,divas pajolenes nu baiga sensacija pilla latvija ar tadam.grib but popularas un kam vinas vajadzigas.Man liekas ka vinam pietrukst uzmanibas un ar pratinu nav viss kartiba,sediet savas sunubudas un dzivojiet ko jus te reklamejaties.
 • Amuns

  Amuns

  Vai izvazāt savu māti pa policiju un tad ierasties bez brīdinājuma pie mātes it kā nekas nebūtu bijis, tas ir normāli? Lai tik burka nedzejo, ka nezin kāpēc mātes attieksme ir tieši tāda! Starp citu, tāpat kā savu uzvārdu izdomāja un piekabinaja un tautu muļķo, bet papīros Burka vien ir! Lūdzu nevajag spriest tikai pēc burkas teiktā! Viņa savu māti policijā iesūdzēja dēļ leiša, aptīrīja mātes Priekules māju pievācot to kas NAV viņas, atstājot tur arī elektrības parādu ap 70 euro, un bezkaunīgi izkurinot mātes malku , atstāja savu slimo māti tādu..... un tagad viņa izliekas par nezinīti? :)))) Lai burka stāsta patiesību, nevis sev par labu tik to kas pašai izdevīgāk un nepazemo savu slimo māti ar slēptām kamerām! Mātei pēc tādas viņas ,,apciemošanas,, pēc tam 2 dienas spiediens uz 200 ! Nevarēja pabrīdināt? Tur lūk dūšas nepietika , tāpat ka vārdu ATVAINO un PIEDOD no burkas nedzirdēt!
  • jā

   Piekrītu, ka Burka ļoti nesmuki izrīkojās ar māti, ierodoties slepus ar filmēšanas grupu viņas sētā.
   • o jaaa

    o jaaa

    Jaa, pamēģini tikai burkas seetaa ieliist bez viņas atļaujas un piekrišanas, arii dabūs kaa Lauku seetas Inguuna! Un ko tad burka līda slepus aiz mātes durviim iesūtot dēlu...?
 • OHO

  OHO

  Vakar bija labais! Ar pārtīšanu pāri blondajai dīīīīīīīīīīivai un tiem trim nesaprotamajiem cilvēciņiem noklausījos,ko dižā dzejniece stāsta par savu Žanno.Nekas viņu neapmierina,bet par cik Žanis valodu nesaprot,tad vaļojas tālāk,nēsā puiku(savu)rokās un tagad dažreiz arī mazo ,filozofē pirkstus izstiepis par tēmu kādēļ man jāstrādā, ēd un kasa ku.....i.Bet dižajai dzejniecei vajadzētu taču saprast,ka ar mums dzīvē notiek tikai tās lietas kuras mēs esam pelnījušas vai pieļāvušas.Kas vēl labāk redzēja un saprata situāciju kā viņas māte un.kad pateica ko domā un nepakļāvās,tad meita apspļāva un aizgāja,paķerot līdzi savu Žani.
  TAGAD NU BURKA SŪDZĀS, BET KAD MĀTE NOSAUCA ŠO PAR parazitu, TAD MUTERI UZ POLICIJU....
 • La

  La

  Sieviešu skandāli, no mušas uztaisa ziloni, oij, oij, komentētāji, pareizie ha, ha, tiekat nu līdzi Magonei, talantīga, gudra sieviete, super, rejiet tikai nekožiet.
 • Urmass

  Urmass

  Pieminot dziesmā vārdu vien, nav pamata domāt ka tas ir tieši par tevim. Bet kautiņu es labprāt pavērotu. Nevar kādu oktagona maču saorganizēt?
 • S

  S

  Kas tur neizprotams- abām pietrūkst publicitātes, nekas nepiesaista, tad kaut kā jāpievērš uzmanība. Uzpūstas zvaigznes, uzpūsta slava.
 • kaija

  kaija

  bet taisnība jau ir - kas ļauj tai Ingūnai līst pie Magones pa logu? tagad pati saņem!
 • Egils

  Egils

  Magone ir labākā dzejniece Latvijā un satriecoši skaista sieviete! Kur lasāma tā dzeja par Ingūnu? Gribas redzēt par ko konflikts, turklāt zinot Magoni - dzeja būs gaumīga un ar labu ironiju, ne tukši apvainojumi.
  • :))))

   :))))

   Dzejniece??????
   Jā, pašpasludinātā dzejniece un ekrāndzemdētāja!
 • Skaidrīte

  Skaidrīte

  Magone malacis, smuki un pareizi to Ingūnu noliek pie vietas. Bet ko tā Ingūna tai Magonei uzēdusies? Kas viņai daļas ko apsekot?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!