Konflikts Gulbenē: ”Lauku sētas” Ingūna draud izrēķināties ar Magoni; dzejniece komentē situāciju

23 komentāri
Konflikts Gulbenē: ”Lauku sētas” Ingūna draud izrēķināties ar Magoni; dzejniece komentē situāciju
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Domstarpības starp Gulbene pusē dzīvojošajām šovu zvaigznēm – ”Saimnieks meklē sievu” iepazīto dzejnieci un nu arī mūziķi Magoni Šutovieni un ”Lauku sētas” regbisti Ingūnu Stapāni turpinās. Magone izlēmusi Ingūnas pirmo ierašanos ciemos apspēlēt savā dzejā, ko Ingūna uzskata par goda un cieņas aizskaršanu un draud Magonei ”uzsākt karu”.

Ingūnas un Magones līdz galam neizprotamais konflikts sākās vasaras sākumā, kad Ingūna, uzzinājusi, ka Magone apmetusies kaimiņos, ar Skaties.lv starpniecību pauda vēlmi jaunās kaimiņienes īpašumu ”apsekot”.

Slavenību rajons Gulbenē? Magone ievākusies blakus ”Lauku sētas” Ingūnai; briest pirmā tikšanās

Augusta sākumā Ingūna esot beidzot devusies ciemos pie Magones, tiesa, abu versijas par šo tikšanos atšķiras.

Ingūna pastāv uz to, ka Magone, ieraugot Ingūnu savā sētā metusies bēgt pār lauku, savukārt Magone par šādu versiju vien pasmejas – ne Žanis, ne Magone šādu seju savā sētā nav manījuši.

Ar labu humora izjūtu apveltītā dzejniece izlēmusi Ingūnas stāstiņu apspēlēt vienā no savām dzejām, pievienojot tai arī jautru meldiņu.

(Magones lielisko debijas singlu mūzikā baudi TE!)

Tas nonācis Ingūna ausīs, un pamatīgi saniknojis ”Lauku sētas” zvaigzni.

”Uzzināju, ka Magone uztaisījusi dziesmu par mani ar tekstu ”Ingūna, nelien pa manu logu”. Kādā sakarībā bez manas atļaujas radīta dziesma par mani?” Skaties.lv savu sašutumu pauž Ingūna.

Viņai esot izdevies tikt pie Magones numura un sazvanīt dzejnieci. Ingūna Magonei piedāvājot divus variantus.

”Ja jau es esmu pieminēta dziesmā, man pienākas puse peļņas! Taču, no otras puses – man Magones naudu nevajag! Negribu neko no Magones, tikai pieprasu, lai viņa izņem to dziesmu!

Pretējā gadījumā – būs kariņi!” paziņo Ingūna, piebilstot, ka gatava savu taisnību aizstāvēt ar dūrēm un vērsties tiesā.

Skaties.lv sazinājās ar Magoni, lai noskaidrotu, vai krāšņais stāsts nav Ingūnas fantāzijas auglis. Magone apliecina Skaties.lv, ka patiešām jau rajonā publiski atskaņota dziesma, kurā Magone apdzied Ingūnu un dzejniece nupat saņēmusi telefona zvanu no ”Lauku sētas” zvaigznes.

”Daudz jau nerunājām, nav man tik daudz brīva laika. Nosauca mani par Magones tanti un jautāja, ar kādām tiesībām par šo dziesma uzrakstīta.

Atbildēju, ka ar tādām pašām, kā tu par mums medijos nepatiesību raksti,” sarunu atstāta Magone. Viņa paskaidrojusi Ingūnai, ka dziesma ir humora pilns, māksliniecisks skatījums uz Ingūnas pašas izdarībām.

”Tā ir parodija par tēmu, kuru Ingūna pati uzsāka, nav ko apvainoties. Mūs, māksliniekus, aiztikt nevajag – mākslinieki drīkst ar humoru, satīru atbildēt.

Es saceru vārdus, par kuriem neko nepelnu, un man kādam citam jāmaksā? Es varu dziedāt, par ko gribu, literārais tēls ir brīvs.

Tad jau koks, puķe, brūklenājs var arī pieprasīt naudu, vērsties tiesā. Vārdu autore esmu es vienpersoniski, līdzautora nav,” par Ingūnas absurdajām vēlmēm ironizē Magone.

Tikmēr pati Ingūna nerimstas un Skaties.lv sola atkārtoti runāt ar Magoni. Un tad viņa vairs nebūšot tik pielaidīga – regbiste gatava pat likt lietā spēku, lai izskaidrotu Magonei, ko par šo visu domā.