Kivičs un Skulme nokavējuši lidmašīnu uz Latviju; biļetes uz citiem reisiem ir pārāk dārgas

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

104 komentāri
Kivičs un Skulme nokavējuši lidmašīnu uz Latviju; biļetes uz citiem reisiem ir pārāk dārgas
FACEBOOK

18. janvāra rītā Andra Kiviča mūzikas cienītājus satraukusi ziņa, ka atcelts izreklamētais mākslinieka koncerts Kuldīgā. Kivičs sazinājās ar Skaties.lv, lai izskaidrotu situāciju, kas ir gaužām cilvēcīga – abi ar Lieni Skulmi nokavējuši lidmašīnu, lai atgrieztos mājās.

Atcelts Kiviča šovs Kuldīgā! Lasi TE!

”Koncertu nācās atcelt, jo esam aizkavējušies Vācijā. Vienkārši aizgulējāmies un nepaspējām uz lidmašīnu,” Skaties.lv atklāj Andris.

Abiem ar Lieni uz Latviju bijis jāizlido piektdienas rītā 10.30, taču, kā jau tas dzīvē mēdz notikt, kad esi laimīgs un mīlestības apreibis, pāris pamodies vien pirms divpadsmitiem.

Varianta ”atgriezties mājās ar nākamo reisu” īsti nav.

”Ja pavisam godīgi, nekādu biļešu uz mājām, mēs nedabūjām. Biļetes no Berlīnes maksā ap 420 eiro, kas ir krietni par daudz,” skaidro mūziķis.

Tomēr pāris dzīvi tver viegli un šo situāciju pārvērtuši par piedzīvojumu. ”Iedzersim šampi, pāris dienas padzīvosim pa viesnīcu un tad varbūt brauksim tālāk uz Frankfurti. Pagaidām neiespringstam,” smejas Kivičs.

Jau nākamnedēļ viņam ieplānots koncerts restorānā ”Stargorod”. Mūziķis neslēpj, ka ļoti vēlētos uzspēlēt faniem, taču dzīve ir neprognozējama – atliek vien sekot atraktīvā pārīša piedzīvojumiem!

104 komentāri