Kivičs publicē draudīgu paziņojumu visai sabiedrībai un Valmieras teātrim

98 komentāri
Kivičs publicē draudīgu paziņojumu visai sabiedrībai un Valmieras teātrim
f64

Mūziķis Andris Kivičs, par kura attiecībām ar mākslinieci Lieni Skulmi šobrīd, šķiet, ikvienam Latvijā ir viedoklis, izlēmis pielikt punktu skauģu komentāriem, publiskojot ”Facebook” draudīgu paziņojumu, kas notiks ar visiem smējējiem. Tiesa, tauta nebaidās – paziņojums izraisījis tikai jaunu interneta joku jūru.

”Ja kāds pazemos Lieni, es viņu piekaušu. Un, iespējams, varu izdarīt to arī Valmieras teātrī, izrādes vidū. Pēkšņi, ne no kurienes,” savā ”Facebook” profilā paziņojis Kivičs.

Kāpēc Valmieras teātris? Kivičs noskatījis konkrētu vainīgo – vienu no aktieriem! Lasi TE!

Tā vietā, lai ne pa jokam sabītos, nācija sākusi uzjautrināties.

”Kāpēc jāpiekauj Lieni par to?”, ”Valmieras teātris, pret savu gribu, ticis pie reklāmas. Biļetes ar uguni uz tuvākajām izrādēm nebūs nopērkamas.” – tie ir tikai daži no simtiem komentāru, kas īsā laikā pārgāzušies pār Kiviča ierakstu.

Drīz vien mūziķis publicējis jaunu ierakstu. ”Jūs mīlat kādu, kaut vienu cilvēku, no visas sirds? Tāds ir jautājums.” atkal pie tautas vērsies Kivičs.

Mākslinieka pēdējā laika ērmotās aktivitātes sociālajos tīklos samulsinājušas viņa talantu cienītājus. Ļaudis sākuši sačukstēties par to, vai tik mūziķis nebūs kaut kur aizsvinējies, bet uzticīgākie fani sākuši burtiski lūgties  Kivičam, lai taču viņš pārstāj publisko ņemšanos.

Mūziķis publiski izlamājis svešu sievieti – lasi TE!

Skaties.lv mēģināja sazināties ar mūziķi, lai noskaidrotu, kas īsti notiek viņa prātā, taču allaž atsaucīgais Kivičs uz zvaniem šobrīd neatbild. Iespējams, viņš ir ceļā uz Valmieru.

TOP komentāri

 • hmm
  +32 +31 -1

  hmm

  laikam pēc tās neievēlēšanas puikam nav labi ar galvu.Plātīties ar piekaušanu vairāk piestāv skolniekiem .Un vispār ,ka vēl nesanāk publiski prasīt ,vai viņam pakārties ,ja pats dabūs bietē uz tās skatuves.Liene pirms kāzām lūdzu paprasi psihiatra izziņu ,tā Tev pašai būs labāk
 • Haide
 • Andrejs no Mazsalacas
  +26 +22 -4

  Andrejs no Mazsalacas

  Jau uz Valmieru ceļā? Varēja tak ātrāk painformēt, Es būtu nopircis biļetes un apskatījies laikus, kad jāizbrauc.. A tagad visas biļetes jau izpirktas, kā vēl nekad.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!