Kivičs atklāj, ko nozīmē viņa un Lienes kopīgie tetovējumi; savulaik uz viņa miesas iemūžināts arī citas dāmas vārds

29 komentāri
Kivičs atklāj, ko nozīmē viņa un Lienes kopīgie tetovējumi; savulaik uz viņa miesas iemūžināts arī citas dāmas vārds
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mūziķis Andris Kivičs, kura divus mēnešus ilgās, bet, ak, cik kaislīgās attiecības, kļuvušas par nedēļas aktuālāko ziņu Latvijā, pastāstījis, ko nozīmē skaitļi un vārdi viņa un Lienes Skulmes kopīgajos tetovējumos. Andris neslēpj, ka šī nav pirmā sieviete, kurai viņš velta ķermeņa zīmējumu, taču skaidrs, ka šī ir liktenīgā.

Kā žurnālam ”Vakara Ziņas” izskaidrojis Kivičs, lai arī abi ar Lieni ir kopā vien divus mēnešus, sajūta, ka tie būtu piecpadsmit gadi. ”Pirmo reizi mūžā jūtos tā, it kā būtu kopā pats ar sevi, un mums patiešām ir dvēseļu radniecība,” skaidrojis Kivičs, kas izskaidro vārdus ”soulmate” tetovējumos.

Savukārt 9. novembris, kas arī atzīmēts uz abu plaukstu locītavām, ir diena, kad abi iepazinās.

”Tas mums ir svarīgs datums, jo faktiski no tās dienas mēs abi mēģinājām sākt dzīvi no jauna, no baltas lapas,” neslēpj Kivičs. Abu divu mēnešu kopā būšanas jubilejā diemžēl pāris piedzīvoja īstu skandālu! Interviju ar abiem lielajā dienā lasi TE!

Iedvesmu tetovējumam Kivičs smēlies, internetā skatoties, kas ir atrodams par tēmu ”soulmates”.

”Man iepatikās tieši tā bezgalības zīme, kas simbolizē kaut ko, kas nekad nebeidzas. Cipariņus, datumu, sirsniņu un iniciāļus es izdomāju pats,” tetovējumu nozīmi atklāj mūziķis.

Lienei viņas 38 gadu vecumā šis bijis pirmais tetovējums, bet Andris lepojas jau ar deviņiem ķermeņa zīmējumiem. Starp citu, tas nav vienīgai tetovējums, ko viņš veltījis kādai īpašai sievietei.

”Uz kreisās rokas ir ciet aiztaisīts tetovējums ar uzrakstu Dana, Kristofers, Andris. Tam tika uzlikts pāri ornaments, jo otrā sieva Elīna izvirzīja ultimātu, ka neprecēs mani, ja neatbrīvošos no šī tetovējuma,” neslēpj Andris. Viņš skaidro, ka tetovējumu taisījis, jo piedzimis dēls, bet citām sievām tetovējumus nav veltījis, tāpēc Liene ir īpaša.

Andris uzsver, ka viņam pirmo reizi dzīvē ir sajūta, ka ar šo sievieti būs kopā līdz mūža beigām, kā jau to simbolizē arī tetovējums.
29 komentāri