Kiviča un Skulmes tetovējums kļuvis par modes hitu; vēl viena Latvijas šovbiznesa zvaigzne seko pāra piemēram

41 komentārs
Kiviča un Skulmes tetovējums kļuvis par modes hitu; vēl viena Latvijas šovbiznesa zvaigzne seko pāra piemēram
SKATIES

Izveidojot tetovējumus bezgalības zīmes formā uz delnas locītavām, Andris Kivičs un Liene Skulme, šķiet, aizsākuši jaunu trendu. Kā Skaties.lv ziņo vērīgie fani, pie ļoti līdzīga tetovējuma nupat tikusi šova ”Patiesības spogulis” zvaigzne Laura Amola.

Kivičs un Liene gadu sāka, tiekot pie vienādiem tetovējumiem uz plaukstas locītavām – bezgalības zīmēm ar uzrakstiem ”soulmate” un viens otra iniciāļiem. Kāpēc šāds tetovējums, lasi TE!

Skaties.lv saņēmis vēstules no vairākiem šovbiznesa draugiem, kuri ziņo – pie ļoti līdzīga tetovējuma tikusi ”Patiesības spoguļa” Laura, un meitene veikumu parādījusi arī faniem!

”Laura Amola tagad arī ir soulmate Kivičam!” Skaties.lv ziņo Lauras fane Sabīne.

Laura pa bezgalības zīmei uztaisījusi uz katras plaukstas locītavas. Tiesa, viņas rokas nerotā Kiviča vai Skulmes iniciāļi, bet gan iedvesmojoši teksti ”Stay strong” un ”Never give up”.

Kā Skaties.lv raksta Sabīne, izskatās ļoti forši, un tā vien šķiet, ka slavenību pulciņš gada sākumā ir jau pasludinājis 2019. gada aktuālāko tetovējumu.

To, vai tetovēšanas salonus nu pārpildīs rindām ļaužu, kuri alks uztetovēt pa bezgalības zīmītei, lai apliecinātu mīlestību viens pret otru vai dzīvi kā tādu, rādīs laiks.

Skaties.lv aicina fanus neslēpt sveci zem pūra, un ja vēl kāds seko zvaigžņu piemēram, droši dalīties priekā.

41 komentārs