Kiviča un Skulmes tetovējumi, Dembovskas sazāļošanas sāga, Jaungada dzīres: nedēļa šovbiznesā

4 komentāri
Kiviča un Skulmes tetovējumi, Dembovskas sazāļošanas sāga, Jaungada dzīres: nedēļa šovbiznesā
SKATIES / ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64 / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Gada pirmā nedēļa gandrīz galā, un Skaties.lv, kā ierasts, piedāvā atskatīties uz satraucošākajiem notikumiem, kas šonedēļ piedzīvoti pašmāju un pasaules šovbiznesa zvaigžņu dzīvēs.

Vērienīgākā Jaungada ballīte ierasti notikusi 11. novembra krastmalā, kur pulcējās tūkstošiem svinētāju – lai vērotu gadu mijas uguņošanu un izklaidētos mūzikas pavadībā.

Gadu mijā Latvijas šovbiznesa šā brīža ”karstākais” pāris – mūziķis Andris Kivičs un sabiedrības dāma Liene Skulme – pēc nepilnu divu mēnešu attiecībām pārsteidza sabiedrību, uztetovējot viens otra iniciāļus. Kā paši mīlnieki komentē notikumu, lasi šeit!

Pāra piemēram par to, kā izpaust mīlestību, sekoja TV3 laika ziņu vīrs Ansis Klintsons ar sievu Montu, kuri tikuši pie tikpat mīļiem rotājumiem uz pierēm. Aplūko tos šeit!

Pēc šī izgājiena laika ziņu vīrs darbā ierodas cepurē, liekot uzdot jautājumu – vai tiek slēpts tetovējums vai slēpjas pats? Atbildi lasi šeit!

 

Šonedēļ kļuva zināms, ka basketbolista Kaspara Kambalas sirds atkal ir brīva. Pēc šķiršanās no līgavas Zanes Zanes Pertnikas-Gromovas pērnā gada reudenī sportists bija uzsācis attiecības ar sociālo darbinieci un modeli Anastasiju Sadovsku.

Šonedēļ TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” Kambala paziņoja, ka bauda brīva vīrieša statusu un gatavs mesties jaunās attiecībās. Vairāk uzzini šeit!

Pērnā gada nogalē nelāgu atgadījumu piedzīvoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Skaistule klāstīja, ka klubā sazāļota, iespējams, seksuāli izmantota, un tiek šantažēta.

Pāris dienas pēc nepatīkamā atgadījuma šovu zvaigzne beidzot atklāja, kurā klubā tas noticis, līdz ar to faniem beidzot darot zināmu savu dzīves vietu.

Tomēr līdzjūtības vietā pār Aijas galvu nobiris izsmiekls. Par meiteni publiski ņirgāties meties arī ”Lauku sētas” kolēģis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers, kurš šova laikā Aijā bija ieskatījies, bet nu zaudējis pēdējās cieņas paliekas pret sievieti.

”Aiju var nopirkt par diviem eiro. Atdosies visiem ļoti lēti,” šova kolēģi publiski izsmēja Stiflers. Vairāk lasi šeit!

Šonedēļ latviešu seriālu cienītājiem tika dota iespēja gūt pirmo ieskatu jaunajā TV3 ikvakara seriālā ”Viss pa jaunam!”, kura veidotāju starpā ir producents Andrejs Ēķis un režisors Aigars Grauba, bet galvenās lomas uzticētas pazīstamiem pašmāju aktieriem – Dainim Grūbem, Ivetai Polei un Antai Aizupei, kā arī Ingai Tropai.

Jaunais seriāls pirmizrādi piedzīvos 4. februārī. Vairāk uzzini šeit!

Šonedēļ spilgts notikums piedzīvots arī ārvalstu šovbiznesā – janvāra pirmajās dienā kļuva zināms, ka drīzumā par vecākiem ceturtajam bērniņam kļūst amerikāņu šovu zvaigzne Kima Kardašjana un reperis Kanje Vests.

4 komentāri