Kiviča sieva Madara pēc attiecību izjukšanas meklē darbu

8 komentāri
Kiviča sieva Madara pēc attiecību izjukšanas meklē darbu
FACEBOOK

Kamēr mūziķis Andris Kivičs sociālajos tīklos pēdējā laikā aktīvi izrāda savas jaunās attiecības, viņa sieva un divu meitu mamma Madara izlēmusi likt lietā sociālo tīklu spēku, lai atrastu arodu, kurā piepelnīties, lai uzturētu meitiņas. Jaunā sieviete piedāvā SOS auklītes pakalpojumus.

Madara ”Facebook” domubiedru grupās uzrunājusi mammas un tētus, piedāvājot strādāt par auklīti.

”Esmu jauna, dzīvespriecīga un atbildīga mamma. Ļoti patīk sports un būt kustībā, ir auto un B kategorijas tiesības, tādēļ kopā pavadīto laiku dažādojam – pavadām parkos, izbraucienos, ziemā uz sniega kalniņiem.

Gatavoju kvalitatīvu un veselīgu maltīti,” savus talantus uzskaita Madara.

Viņa gatava strādāt par SOS auklīti, piebilstot, ka, ”ja radīsies pareizais klikšķis un vajadzība, varēsim runāt arī par pastāvīgu ikdienas darbu”.

Madara pieminējusi, ka pati ir divu mazu meitu mamma, bet viņas meitiņas ikdienā apmeklē bērnudārzu. Madara gatava mazuļus pieskatīt savās mājās Zolitūdē vai tuvākajā rajonā.

Tikmēr Madaras vīrs, mūziķis Andris Kivičs, izteicies, ka turpinās sekot, lai Madarai un abu meitiņām nekad nekā netrūktu – viņš nekad nekritīšot tik zemu, lai sāktu tiesāties par mantu dalīšanu vai ko atņemtu sievietei, kas bijusi svarīga viņa dzīves daļa.

Pats viņš šobrīd gan mitinās kopā ar Lieni Skulmi un viņas trīs meitām. Laimīgais pāris tikko ticis pie vienādiem tetovējumiem! Viņu jaunāko stāstu par šo izvēli lasi TE!

8 komentāri