Kimas Kardašjanas ģimeniskais pludmales foto kļūst par sensāciju

0 Komentāru
Kimas Kardašjanas ģimeniskais pludmales foto kļūst par sensāciju
INSTAGRAM

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana ne reizi vien spējusi sajūsmināt pasauli, sociālajos tīklos daloties ar ģimeniskiem kadriem. Šonedēļ viņa publiskojusi momentuzņēmumu, ko gaidījuši daudzi slavenās ģimenes atbalstītāji.

Realitātes šova ”Keeping Up with the Kardashians” zvaigzne Kima Kardašjana šonedēļ kopā ar ģimeni devusies brīvdienās uz Bahamu salām. Un atvaļinājumā nav izpalikusi arī rosīšanās virtuālajā vidē.

Nedēļas vidū 38 gadus vecā Kardašjana kuplo fanu pulku iepriecinājusi ar bildīti, kurā pozē pludmales smiltīs kopā ar saviem četriem bērniem – trīs mēnešus veco Psalmu, pusotru gadu veco Čikāgu, trīsgadīgo Seintu un sešgadnieci Nortu.

Jāatzīmē, kā šī ir pirmā reize, kad Kardašjana sociālajos tīklos publiskojusi foto, kurā redzama kopā ar savām četrām atvasēm.

”Es domāju, ka fotografēties ar trim bērniem bija grūti. Ak, mans Dievs, šis ir gandrīz neiespējami!” par bildīti pajokojusi Kima.

View this post on Instagram

‪Bahamas 🇧🇸 Pics Coming Up! I thought taking a pic with three kids was hard OMG this is almost impossible! ‬

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tāpat momentuzņēmumā Kima nodemonstrējusi īstu stila paraugstundu. Abas meitas Čikāga un Norta tērpušās sudrabkrāsas peldkostīmos, kas mats matā pieskaņoti māmiņas pludmales tērpam, bet puišeļi – tumši zilos šortos.

Mīlīgie kadri izsaukuši ļaužu sajūsmu, īsā laikā izpelnoties gandrīz piecus miljonus sarkano ”patīk” sirsniņu. Prieku par redzēto nav slēpušas arī Kardašjanu klana pārstāves – Kimas māsa Hloja Kardašjana un mamma Kristena Džennera.

Kima Kardašjana dalās ar sirsnīgu dēlu foto

0 Komentāru