Kima Kardašjana iesniegusi prasību šķirt laulību ar Kanji Vestu

Pievienot komentāru
Kima Kardašjana iesniegusi prasību šķirt laulību ar Kanji Vestu
PA/SCANPIX

Amerikāņu sabiedrības dāma Kima Kardašjana ir iesniegusi prasību šķirt viņas un repera Kanjes Vesta gandrīz septiņus gadus ilgo laulību, ziņo ASV mediji.

Par grūtībām realitātes šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas (40) un repera un producenta Kanjes Vesta (43) laulībā runas virmo jau mēnešiem ilgi. Kā vēsta izdevums ” TMZ” Kardašjana piektdien iesniegusi laulības šķiršanas pieteikumu.

40 gadus vecā realitātes šova zvaigzne lūgusi kopīgu fizisku un juridisku aizbildniecību pār bērniem. Neviena no pusēm nav publiski komentējusi notiekošo.

Laulības šķiršanas lietā Kardašjana nolīgusi slavenību aprindās augstu vērtēto šķiršanās advokāti Lauru Vaseri, kura viņu jau reizi pārstāvēja, kad tika šķirta Kimas desmit nedēļas ilgās laulības ar basketbolistu Krisu Hamfrīsu, un kuras klientu vidū bijušas tādas zvaigznes kā Britnija Spīrsa, Heidija Kluma, Andželina Džolija un Eštons Kačers.

Gaidāma ”neglīta” tiesāšanās! Kima Kardašjana vēlas audzināt bērnus viena; Kanje Vests iebilst

TV šova “Keeping Up with the Kardashians” zvaigzne Kima Kardašjana un reperis Kanje Vests attiecības uzsāka 2012. gadā, bet gredzenu mija 2014. gada maijā.

Abi ir vecāki četriem bērniem – Kima pati dzemdēja meitu Nortu (7) un dēlu Seintu (5), bet meitu Čikāgu (3) un dēlu Psalmu, kuram maijā apritēs divi gadi, laida pasaulē surogātmāte.