Kilograms pāri normai! Ņiprā šovu zvaigzne Dace beidzot uzbarojusies

3 komentāri
Kilograms pāri normai! Ņiprā šovu zvaigzne Dace beidzot uzbarojusies
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Oktobra sākumā Latvijas šovbiznesa draugus satrauca vēsts, ka ņiprā ”Lauku sētas” Dace stresa dēļ notievējusi līdz 31 kilogramam. Četru nedēļu laikā Dace ir atguvusies, smagais posms aiz muguras, līdz ar ko arī svars ievērojami pieaudzis. Neticami, bet Dace esot uzbarojusies pāri normai!

Vēl pirms četrām nedēļām veselu rezonansi izraisīja Daces paziņojums, ka stresa dēļ viņa pamatīgi notievējusi un sver tikai 31,6 kilogramus.

Kamēr daļa tautas Dacei vienkārši neticēja un pauda viedokli, ka skaistules svari nav pareizi, jo nolikti uz paklājiņa, citi nopietni uztraucās par trīs bērnu mammas veselību.

Kā sarunā ar Skaties.lv un ”Lauku sētā” uzsvērusi Dace, viņas ideālais svars ir 36 kilogrami, kas tāds saglabājies, neskatoties uz to, ka pasaulē laisti 3 veselīgi bērni un sieviete sevi ēšanas ziņā neierobežo.

Nu Dace var nomierināt fanus, atklājot, ka svars ne tikai atgriezies viņai ierastajā – Dace pat sver kilogramu vairāk, nekā parasti!

”Tagad, kad stresa periods jau aiz muguras, arī svars ir atgriezies normā un pat vienu kilogramu pāri tai,” ziņo Dace, apliecinot to arī ar attēlu.

Ņiprā trīs bērnu mamma pat pajokojusi par savu svaru, kas tā satrauc fanus – tas esot kā cilvēka ķermeņa temperatūra!

”Normāli ir 36.6, nu jau ir 37.1. Tā ka nekāda klīniskā nāve man nedraud, dzīvošu ilgi un laimīgi!

Kā varat redzēt, šeit nav ne paklājiņa, ne kā cita – šis ir mans reālais svars pa dzīvi,” uzsver Dace.

3 komentāri