Kembridžas hercogienes tērps BAFTA ceremonijā sajūsmina pasauli

1 komentārs
Kembridžas hercogienes tērps BAFTA ceremonijā sajūsmina pasauli
AFP/SCANPIX

Svētdien, 2. februārī, Londonā norisinājās Lielbritānijas Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) balvu pasniegšanas ceremonija, un krāšņajā pasākumā kā goda viesi bija ieradušies princis Viljams un viņa laulātā draudzene Katrīna.

Līdzās balvu sadalījumam ierasti tiek plaši apspriests arī pasākuma viesu stils, un šogad ļaudis uz smalko pasākumu bija mudināti ”ģērbties ilgtspējīgi” un no jauna apģērbt vintage vai dot otro elpu vecākiem tērpiem.

Starp ļaudīm, kuri godam bija ņēmuši vērā īpašo ģērbšanās knifiņu, ārvalstu mediji kā pamanāmāko atzinuši Kembridžas hercogieni, kura kopā ar vīru šovbiznesa zvaigžņu burziņā piedalījās ceturto gadu pēc kārtas.

Trīs bērnu māmiņa uz pasākumu devās, tērpusies britu modes zīmola ”Alexander McQueen” darinātā baltā kleitā, kas rotāta ar zeltītiem izšuvumiem hibiska jeb Ķīnas rozes ziedu formā.

Šī nebija pirmā reize, kad hercogiene žilbinājusi šajā tērpā. Pirmo reizi tas tika ģērbts valsts vizītes laikā Malaizijā 2012. gadā, kad tika īpaši darināts šim notikumam.

1 komentārs