Kāzām pošas šovu zvaigzne Vita Taube

7 komentāri
Kāzām pošas šovu zvaigzne Vita Taube
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar lieliskiem jaunumiem sociālajos tīklos klajā nākusi uzņēmēja un dažādu šovu, tostarp, ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube. Vita atklājusi faniem, ka tikusi bildināta, un viņas atbilde bijusi ”jā”!

”Es teicu JĀ!” 12. oktobra vakarā sociālajos tīklos paziņojusi Vita. Ieraksts papildināts ar romantisku foto, kurā redzama Vitas rociņa ar saderināšanās gredzentiņu. Var redzēt, ka laimīgais vīrietis pie bildinājuma bija īpaši piedomājis – fonā gozējas krāšņu rožu pušķis, šampanietis un saldumi.

Vita nomainījusi arī savu ”Facebook” statusu uz ”saderinājusies”.

Atraktīvā meitene guva plašu popularitāti kā ceturtās ”Lauku sētas” viena no spilgtākajām dalībniecēm. Vairākus gadus pēc šovs noslēgšanās Vita bija slavas virsotnē – pēc ”Lauku sētas” sekoja skandalozs attiecību stāsts ar šova kolēģi Intaru, nedienas ar biznesu un skauģiem, kā arī spilgts uznāciens kulinārijas šovā, kas radīja jaunu skandālu.

Pēc publisko kaislību gadiem pēdējā laikā Vita kļuvusi mierīgāka un cītīgi darbojas savā biznesā – ballīšu studijā.

Sakārtojusies arī Vitas privātā dzīve. Kā liecina informācija sociālajos tīklos, laimīgais vīrietis ir Vitas klasesbiedrs, kuru simpātiskā sieviete šogad atkal satikusi pēc 20 gadiem un uzplaukusi mīlestība.

Skaties.lv sirsnīgi sveic saderināto pāri un novēl, lai mīlestība ar katru dienu turpina augt augumā!