”Katrs otrais pokemons tagad ir jūtūberis.” Kiops izsmej Evelīnu Pārkeri un kritizē slavas tīkotāju šovu

5 komentāri
”Katrs otrais pokemons tagad ir jūtūberis.” Kiops izsmej Evelīnu Pārkeri un kritizē slavas tīkotāju šovu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovs ”Gribi kļūt slavens?” šobrīd nonācis viedokļu krustugunīs – tā ideja un veidotāju domstarpības ar “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri jau kļuvušas par interneta jokdaru izsmiekla objektu. Šova pirmā ballīte pasludināta par izgāzušos, un tās īpašais viesis, mūziķis Sandis Kiops, neslēpj, – visa izgāšanās, viņaprāt, ir likumsakarīga.

Šova otrajā epizodē desmit slavas tīkotājiem tika dots uzdevums sarīkot ballīti. Kā viens no viesiem uz to bija uzaicināts skandalozais Kiops, kurš ir dažāda veida “tusiņu” veterāns.

Kāpēc ballīte izgāzās? Lasi TE!

Mūziķis atklāj, ka ballītē juties labi, taču pasākuma organizācija ”klibojusi”.

”Ballīte beidzās tad, kad tai tikai vajadzēja īsti sākties. Cik dzirdēju, Kalnciema ielas kvartāla administrācija lika ballīti beigt, jo esot mazs cilvēku skaits un pie viņiem neko neviens nepērkot.

Bet, ja jau ballītes rīkotāji bija iepriekš vienojušies ar Kalnciema kvartālu par konkrētu laiku, tad jau nevajadzēja būt problēmām,” spriež ballīšu eksperts.

Viņš piekritis pasākumā piedalīties bez honorāra, lai atbalstītu jaunās zvaigznes. Diemžēl tieši šo zvaigžņu sakarā Kiopam sanācis vilties.

”Man šķiet, ka tam šovam jau no pašām saknēm kaut kas nebija kārtībā. Nevar domāt, ka pat tik mazā valstī kā Latvijā slavens var kļūt, pagrozoties pāris reizes kameru priekšā. Slava ir jāizcīna un jānopelna ar darbu un sviedriem lielā laika posmā,” tā Kiops, kurš uzskata, ka gan šova veidotāji, gan potenciālās zvaigznes tik svarīgai lietai kā popularitātei pieiet nenopietni.

Viņu īpaši mulsina fakts, ka vadītājas lomā ielikta Evelīna Pārkere, kura, pēc Kiopa domām, absolūti nesaistās ar slavenības statusu, tāpēc arī šāda veida šovam neatbilst.

”Par tādas Evelīnas Pārkeres eksistenci uzzināju tikai ballītes laikā. Manuprāt, viņa nav nedz slavena, nedz arī kaut ko vairāk sasniegusi kā vidusmēra latviešu sieviete.

Man jau tas vārds ”jūtūbere” vien izraisa smieklus. Tad jau tagad katrs, kas ieliek kādu video sociālajos tīklos, ir pēc profesijas “jūtūberis”, “feisbukers” vai “tviterists”,” smejas Kiops.

Mūziķis uzskata, ka ne viņš vienīgais tāds. ”Ja Rīgā ielā aptaujātu nejauši 100 satiktus cilvēkus, jautājot, kas ir “jūtūbere” Evelīna Pārkere, domāju, ka neviens nevarētu atbildēt uz šo jautājumu.

Tagad jau katrs otrais pokemons, kuram pieejams ir telefons ar internetu un viņš ir iemācījies publicēt interneta vidē kādu no saviem video, ir liels sociālo mediju speciālists,” uzjautrinās mākslinieks.

Kopumā vērtējot projektu, Kiops spriež, ka tas ir izgāzies ar visu Evelīnu priekšgalā.

”Man liekas, ka, lai šovs jau no paša sākuma izdotos un aizietu, tam jāpieiet mazliet nopietnāk un arī jāiegulda lielāks darbs un līdzekļi.

Katrs šovs jau ir laists tautās, lai producenti ar to nopelnītu, bet šoreiz izskatās, ka tas nebūs sanācis,” tā Kiops.