Katrīne Sauliete publisko draisku foto kopā ar savu mīļoto Pēteri

1 komentārs
Katrīne Sauliete publisko draisku foto kopā ar savu mīļoto Pēteri
INSTAGRAM

Viena no Latvijas ietekmīgākajām “influencerēm” Katrīne Sauliete kuplo atbalstītāju pulku sociālajos tīklos priecējusi ar jaunumiem savā privātajā dzīvē.

Pagājušajās brīvdienās Sauliete kopā ar draugu pilotu Pēteri Vasiļevski bija devusies uz Daugavpili, kur pāris ne tikai baudīja drifta priekus. Aktivitātes karstumā nebija aizmirsts arī par kopīgu nofotografēšanos.

Pagaidām Katrīne savus 39 tūkstošus ”Instagram” sekotāju ar abu kopbildēm nav pārlieku lutinājusi, tādēļ šis kadrs uzstatāms par īstu desertu.

Momentuzņēmumā Sauliete mīļi apķērusi Pēteri no mugurpuses un zīmīgi vēstījusi: “Ja atrodi savu dvēseles radinieku, turi viņu cieši!”

Bildīte Katrīnes cienītāju vidū uzņemta ar sajūsmu – ļaudis nav skopojušies ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un komentāros sprieduši, cik abi kopā izskatās lieliski un saderīgi.

Atgādinām, ka Katrīnes un par viņu septiņus gadus jaunākā Pētera mīlasstāsts gaismā nāca maijā – nepilnus piecus mēnešus pēc tam, kad kļuva zināms, ka izjukusi viņas un hokejista Kaspara Saulieša laulības dzīve.