Katrīne Sauliete devusies ārzemju ceļojumā, jo Latvijā nespējot “izvēdināt galvu”

25 komentāri
Katrīne Sauliete devusies ārzemju ceļojumā, jo Latvijā nespējot “izvēdināt galvu”
INSTAGRAM

Pazīstamā ”influencere” un uzņēmēja Katrīne Sauliete aprīļa pirmajās dienās devusies atpūtas braucienā uz Ēģipti. Kā galveno ceļojuma iemeslu viņa norādījusi vēlēšanos “atslēgties no darba”, ko Latvijā nevarot.

Par došanos ārpus Latvijas Katrīne Sauliete paziņojusi vietnes “Instagram” stāstiņos, kur dalījusies arī ar vairākiem video.

“Negaidu, ka katrs mani sapratīs, ka man galva bija tik traki pilna, ka tā jāizvēdina, bet pirms trīs dienām sapratu, man to vajag! Un šodien jau esmu Ēģiptē!

Nē, es nesvinu, bet tiešām uzvēdinu galvu, lai būtu pieejama atkal saviem cilvēkiem ar jauniem spēkiem un jaunu enerģiju, jo priekšā ir jauni mērķi,” Sauliete vēstījusi saviem sekotājiem.

“Zinu, daudzi teiks, izvēdināt galvu var arī Latvijā, bet mani uzticamie sekotāji zina, ka pēdējā gada laikā esmu apceļojusi Latviju krustu šķērsu, bet problēma ir tajā, ka es jebkur, kur esmu, turpinu strādāt un nesanāk man atslēgties, jo jāpalīdz cilvēkiem. Kāpēc Ēģipte? Te slikts internets. Te tiešām varēšu atpūsties,” viņa klāsta.

Sauliete gan norāda, ka satraukumam, ka viņa Latvijā varētu ievest Covid-19, nav pamata: “Apsolos ievērot visus piesardzības procesus, un mājas jau tāpat neko sliktu nevaru atvest, jo pirms atpakaļceļa obligāti jāveic Hurgadas slimnīca tests, tāpēc bez satraukuma, viss būs labi.”

Kā ziņots, Ārlietu ministrija aicina neceļot bez būtiskas nepieciešamības.