Kašers pēc ”iznākšanas no skapja”: Manī ir miers, kāds nav bijis nekad iepriekš

6 komentāri
Kašers pēc ”iznākšanas no skapja”: Manī ir miers, kāds nav bijis nekad iepriekš
Privātais arhīvs

Šopavasar modes eksperts un pasākumu vadītājs Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis, piedzīvoja vienu no dzīves lielākajiem izaicinājumiem – vīrietis atzinās, ka ir gejs. Trīs mēnešus pēc notikuma viņš atklāj, kādēļ to darījis un kā uz to reaģēja viņa ģimene.

Jūnija sākumā, kad Rīgā bija gaidāms Latvijas geju, lesbiešu, biseksuāļu un transpersonu (GLBT) ikgadējais pasākums ”Baltijas praids”, 31 gadu vecais Kašers izlēma vairs neklusēt. Sociālās saziņas vietnē ”Instragram” vīrietis skaidri un gaiši atklāja savu netradicionālu seksuālo orientāciju.

Kopā ar paziņojumu tika publicēta arī fotogrāfija, kurā Kašers redzams kopā ar mīļoto Arturu.

Kā intervijā žurnāla ”Ieva” atzīst multimākslinieks, beidzot viņš dzīvo par visiem simt procentiem: ”Līdz šis dzīvoju citiem, bet šajā gadā vēlējos dzīvot sev.”

“Jau kopš bērnības zināju, ka mani vairāk interesē puiši, taču domāju, – esmu biseksuāls, jo mani interesē gan meitenes, gan puiši. Esmu arī bijis kopā ar meitenēm. Tomēr nešķiroju cilvēkus pēc dzimuma vai citiem kritērijiem, man svarīgi būt kopā ar cilvēku, ar kuru man sakrīt garīgās vērtības. Ar cilvēku, ar kuru notiek tas slavenais klikšķis.

Brīdī, kad to paziņoju skaļi, darīju to, ko lika mana iekšējā būtība. Bija sajūta – man ir noliktais ceļš, pa kuru jāiet, un nav svarīgi, ko citi vēlas vai nevēlas. Lai mani kaut vai nomētā ar akmeņiem, pazemo un ”noliek”, es būšu uzticīgs savam ceļam. Šobrīd jūtos labi, manī ir miers, kāds nav bijis nekad iepriekš,” žurnālam ”Ieva” stāsta Kašers.

Izrādās, publiski atzīties homoseksualitātē dienā, kad Rīgā notiek praids, Kašeram nav bijis apzināts solis.

Kašers

Kašers
Modes eksperts

”Tai dienā pamodos, skatījos uz savu partneri un domāju – cik forša diena, cik foršs šis cilvēks. Tieši tai brīdī istabā iespīdēja saules stars un apspīdēja manu partneri. Tai brīdī, nepadomājot ne par sevi, ne līdzcilvēkiem, izdomāju – man nav ko slēpt.

Sociālajos tīklos ieliku bildi, kur esam redzami abi kopā. Jā, un tikai tad atcerējos, ka tai dienā ir arī praids, uz kuru daudzi mani aicināja,” izdevumam klāsta multimākslinieks.

Kašera mīļotais atklāj, ko visvairāk ciena savā otrajā pusītē

Par Kašera netradicionālo seksuālo orientāciju tuvākie ģimenes locekļi zinājuši. Jaunums tas bijis vecvecākiem, no kuriem viņš patiesību apzināti slēpis.

”Taču, galu galā, aizbraucu pie omītēm, kārtīgi izrunājāmies, un viss ir labi, viņas mani mīl un pieņem, un es joprojām esmu viņu mazdēliņš,” tā Kašers.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl