Karalisko kāzu foto: princis Harijs un Megana Mārkla salaulāti

6 komentāri
Karalisko kāzu foto: princis Harijs un Megana Mārkla salaulāti
AP/LETA

Sestdienas, 19. maija, pusdienlaikā Vindzorā krāšņā ceremonijā tika salaulāti Lielbritānijas princis Harijs (33) un viņa līgava amerikāņu aktrise Megana Mārkla (36). Šīs ir vienas no slavenākajām kāzām Lielbritānijā pēdējo gadu laikā.

Laulības ceremonija notika Svētā Džordža kapelā Vindzoras pilī. Līgavu pie altāra veda Harija tēvs Velsas princis Čārlzs. Bet līgavaiņa vedēja pienākumu pildīja Harija brālis Viljams. Kāzu dienā kopā ar Meganu bija arī viņas māte Dorija Reglenda.

Emocionālā kāzu ceremonijā, kurā piedalījās simtiem viesu, bet tiešraidē tai sekoja miljoniem britu karaļnama fanu visā pasaulē, Kenterberijas arhibīskaps Džastins Velbijs pasludinājis viņus par vīru un sievu.

Kā sestdien paziņoja Bakingemas pils, pēc laulībām viņi kļūs par Saseksas hercogu un hercogieni.

Kā medijiem atklājis kāds anonīms avots no karaliskajām aprindām, medusmēnesi jaunais pāris pavadīs Botsvānā, kur notika arī viens no pirmajiem abu romantiskajiem ceļojumiem.

Tagadējais sestais pretendents uz britu troni ar aktrisi Mārklu iepazinās 2016. gada vasarā Kanādas pilsētā Toronto. Bet par abu attiecībām oficiāli tika paziņots 2016. gada novembrī.

Pērnā gada novembrī Britu karaļnama pārstāvji paziņoja par pāra saderināšanos.

Mārkla jau reizi bijusi precējusies – no 2011. gada līdz 2013. gadam viņu vienoja laulība ar producentu Trevoru Engelsonu.

Vairāk par karalisko kāzu norisi skaties TV3 ziņās plkst. 19:00!
6 komentāri