Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai

49 komentāri
Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ezoterikas eksperte un sieviešu biedrības vadītāja Elita Drāke intuitīvi paspējusi atgriezties mājā no Gruzijas vēl pirms Latvijā tiek izsludināts ārkārtējais stāvoklis un ļaudis brīdināti par ceļošanu. Nu viņa vada dienas pašizolācijā un aicina izmantot šo laiku, lai aizdomātos par lietām, ko iepriekš pienācīgi nenovērtējām.

‘’Gadiem ilgi tikām dzīvojuši apātijā, apnikumā, vairs nenovērtējām dzīvi. Bagātie dzīvoja, vairs nevērtēdami naudas vērtību, gandrīz visi bijām sasnieguši stāvokli, kad nekas vairs nav labi – negribas strādāt, negribas iet uz skolu, viss ir un tai pat laikā nekā nav,” apstākli, par kuru vērts aizdomāties, min Drāke.

Viņa uzsver – šis ir ļoti īpašs laiks, kad izvērtēt vērtības un strādāt ar sevi.

‘’Ir jāsaprot, ka nekas vairs nebūs tā, kā bija. Ir jāatlaiž pagātni. Jāpārstāj domāt par nākotni. Jākoncentrējas uz te un tagad. Un šeit ir tikai divi varianti.

Pirmais – saprast savu sūtību. Otrais – to nesaprast, un tās tad arī ir beigas. Trešā varianta nebūs. Un arī palīgu nebūs – šis laiks ir darbs ar sevi un savu ģimeni,’’ paziņo Drāke.

Izmanto karantīnu, lai sakārtotu sevi un dzīvi! Drākes 11 punktu plāns dienai, nedēļai un mēnesim

Aktuālākais jautājums šajās dienās – cik ilgi tā būs, kad tas beigsies? Eksperte aicina saglabāt mieru sevī.

‘’Ir jāpārstāj šī skriešana nākotnē,” tā Drāke.

Viņa skaidro, ka bailes ir tās, kas vājina imūnsistēmu un iznīcina spēku. Tā vietā, lai baidītos par nākotni, jākoncentrējas uz tagadni.

‘’Ja tagad sāktu domāt par nākotni, kas un kā būs, pat man paliktu slikti. Pastiprināti domājot scenārijus, kā būs, mēs visi saslimsim. Un te nav runas par vīrusu – sāksies aritmijas, sirds klauves spiedieni,’’ brīdina ezotērikas pazinēja.

Bet kā rīkoties, kā rast mieru šajā laikā?

‘’Pirmkārt, katram tagad jo īpaši jānes atbildība par sevi, savu dzīvi. Otrkārt – jāpārstāj meklēt vainīgos. Vainīgo meklēšana rada papildus negatīvismu, mīnusa zīmi, kas šobrīd absolūti nav vajadzīgs.

Gribu atgādināt visiem, ka katrs pārbaudījums dara mūs stiprākus. Un šis ir pārbaudījums, kas uzlikts visai zemei.

Tas liek mums saprast, ka visi esam saistīti vienā ķēdē. Tas mūs stiprinās un attīstīs citā līmenī.

Grūti būs tiem, kuri dzīvo materiālā pasaulē un kuru prioritātes ir ēšana, nauda, smalkas lietas. Tiem, kuri atrodas vieglā dvēseles stāvoklī, nebūs grūti,’’ tā Drāke.

Lai disciplinētu sevi un palīdzētu izdzīvot šajā grūtajā laikā, uzlabojot imunitāti, sakārtojot prātus un pēc karantīnas turpinātu dzīvi vēl veselīgāki nekā pēc tam, Drāke sagatavojusi unikālu vairāku punktu režīmu dienai, nedēļai un mēnesim. Lasi TE!