Kādu kāzu kleitu izvēlēsies Magone? Saimniecei talkā nāk stilists

13 komentāri
Kādu kāzu kleitu izvēlēsies Magone? Saimniecei talkā nāk stilists
f64/Ilze Zvēra

Šova ”Saimnieks meklē sievu” lielākajai zvaigznei Magonei Burkai šobrīd darba pilna rokas – jau pēc mēneša gaidāmas viņas kāzas ar itāļu džentlmeni. Lai palīdzētu dzejniecei izvēlēties labāko līgavas kleitu, talkā nāk jaunais stilists Jānis Paass, ar kuru Magone sapazinās saimnieku šova ietvaros.

Paass iepriekš izteicās, ka ar prieku asistētu Magonei veikalu ”ķemmēšanā”, palīdzot atrast labāko tērpu, kurā precēties. Diemžēl šova zvaigznei pirms laulībām Latvijā iegriezties un ar stilistu satikties nesanāk, taču puisis solījumu tur un ar Skaties.lv starpniecību piedāvā līgavai konsultāciju un ieteikumus, kas var noderēt arī citām.

“Pirmais, kas jāņem vērā, izvēloties kleitu, ir līgavas auguma proporcijas. Magone ir slaida, bet viņai ir plati pleci, tāpēc nevajadzētu izcelt plecu daļu ar polsterējumu.

Kleitas roku daļu ieteiktu trīs ceturtdaļas garuma. Jāpievērš uzmanību ērtumam, jo šajā skaistajā dienā katra līgava vēlās justies skaisti un ērti. Protams, nozīme ir arī praktiskumam – manuprāt, kleitai nevajadzētu pēc kāzu dienas atrasties skapī un krāt putekļus – tai jābūt funkcionālai,” pamatnorādes tērpa izvēlei sniedz Paass.

KĀPĒC MAGONE PĀRCĒLA KĀZAS? LASI ŠEIT!

Kā Skaties.lv uzsver Paass, viņš neieteiktu Magonei pie kleitas izvēlēties plīvuru – tas vairs nav aktuāli.

“Labāk būtu ziedu saspēles matos ar dažādiem galvas rotu elementiem, lai radītu vieglu un gaisīgu efektu,” labāku risinājumu iesaka stilists.

2017. gada aktuālie līgavu tērpu toņi ir gaiši pelēcīgs un viegli rozā. “Bet, tā kā Magone ir ēteriska būtne ar filozofisku skatījumu uz pasauli, es ieteiktu romantiskos toņus: lavandas, piparmētru, pūdertoni, šampanieša krāsu.

Kurpes – klasiskās miesaskrāsas vai arī vienkārši skaistas sandales. Ja ir drosme, tad ērtas kedas. Bohēmiskais, hipiju un klasiskais stils Magonei būtu ideāls.

Klasisks balts kostīms viņai izskatītos cienīgi un atbilstoši viņai radītu nobriedušas sievietes tēlu. Ja Magone izvēlas bohēmisko stilu, kleita, kurā var justies brīvi, kopā ar sandalēm un ziedu vainadziņu matos izskatītos viegli un ēteriski.

Mežģīnes arī der. Ja gribas klasisko kleitu, tad pasteļtoņos, garu ar drapējumu, viegli krītošu līdz zemei. Rokas garums – trīs ceturtdaļas, augšējo daļu ar mežģīnēm. Klāt kādu ziedu matos, dažādus matu savijumus.

Galvenais Magonei vajag izvēlēties vieglu, gaišu, brīvu un nepiespiestu koptēlu,” iesaka Paass.

13 komentāri