”Jūtūbere” Evelīna pliku dupsi apsēžas sniegā

14 komentāri
”Jūtūbere” Evelīna pliku dupsi apsēžas sniegā
INSTAGRAM

Pamatīgu šūmēšanos fanu lokā sacēlusi Latvijas zināmākā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere. Populārā meitene šonedēļ sociālajos tīklos padalījusies ar kadru, kas satraucis daudzus viņas talanta cienītājus.

Kamēr pašmāju slaveno ļautiņu vidū populāri kļuvis savus atbalstītājus iepriecināt ar foto, kuros viņi redzami, iemērkušies ledainā ūdenī vai ziemu baudot tradicionāli, 18 gadus vecā Evelīna sociālajos tīklos dalījusies ar foto, kas liek pār kauliem skriet tirpiņām.

Viena no Latvijas zināmākajām jaunietēm prieku par spelgoni izpaudusi īpaši radoši. Evelīna vietnē ”Instagram” publicējusi bildīti, kurā, tērpusies īsā kleitiņā un zābakos, pozē, iesēdusies sniegā un atspiedusies pret koku piesnigušā mežā.

 

View this post on Instagram

 

s n i e g p u l k s t e n ī t e

A post shared by Evelina Parkere (@movieevelina) on

Ziemīgais kadrs fanu vidū uzņemts ar dalītām jūtām. Lai arī nepilnas diennakts laikā bildīte novērtēta ar vairāk nekā 12 tūkstošiem ”patīk” sirsniņu, daudzi Evelīnas atbalstītāji norādījuši, ka foto ir pārāk seksuāla rakstura.

Īpaši jāatzīmē, ka fanus bažīgus darījusi iespējamība, ka sēdēšana sniegā varētu apdraudēt Evelīnas iespējas nākotnē kļūt par māmiņu.

Evelīna atklāj, kā sadzīvo ar slavu

14 komentāri