Juta Valdmane vārdus ”Instagram” modele, “influencere” un sabiedrības dāma pielīdzina lamu vārdiem

0 Komentāru
Juta Valdmane vārdus ”Instagram” modele, “influencere” un sabiedrības dāma pielīdzina lamu vārdiem
INSTAGRAM

Fitnesa trenere Juta Valdmane ir sašutusi par sociālo tīklu nozīmi cilvēku dzīvēs. Skaistule dzīvo savu dzīvi un katru privātās dzīves momentu nepublicē sociālajos tīklos.

Viena no populārākajām Latvijas fitnesa trenerēm Juta Valdmane uzrunājusi savus sociālā tīkla ”Instagram” sekotājus, lai atklātu savas domas par interneta nozīmi dzīvē.

Juta aizdomājas par to, vai tiešām cilvēka vērtību nosaka pēc tā, cik viņam ir sekotāju sociālajos tīklos?

Foto: fitnesa skaistulīte Juta Valdmane izrāda savas kārdinošās formas

Fitnesa skaistulīte šo interesanto mūsdienu parādību sauc par jaunatnes samaitātību, jo šādiem cilvēkiem dzīvē galvenais ir tas, kas notiek internetā, bet internets nav realitāte!

Patiesībā būtiskākais ir tas, kas atrodas līdzās – emocijas, cilvēki, kuriem varam lūgt palīdzību, kopā priecāties.

Pašai Jutai sociālie tīkli ir kā platforma, kuru reizi pa reizei izmantot savā labā, bet nav tā, ka viņa nespētu dzīvot bez interneta.

””Instagram” modele, influenceris un visi pārējie šāda veida pseidonīmi ir kā lamu vārds. Nepieskaitu sevi nevienai no šīm grupām. Man patīk likt internetā ceļojumu bildes, pēc tam pašai skatīties un priecāties. Tā nav visa mana dzīve, privātās dzīves detaļas neafišēju, tāpat arī cilvēkus, ar kuriem pavadu kopā laiku,” tā Juta.

Skaistulīte nevēlas ”zīmēties” ar savu privāto dzīvi internetā, bet atstāt to tikai sev pašai.

Arī teju visus pasākumus, uz kuriem saņem uzaicinājumus, Juta neapmeklē, jo gluži vienkārši viņai tie nav interesanti. Fitnesa trenere nevēlas, lai viņu dēvē par sabiedrības dāmu, kas arī viņasprāt ir jau pielīdzināms lamuvārdam. Tas kalpo kā papildus iemesls neapmeklēt saviesīgus pasākumus.

Foto: Latvijas seksīgākais fitnesa pāris izbauda Alūksni

”Reizi mēnesī sociālajos tīklos ielieku fotogrāfiju no sporta zāles, kaut gan sportoju 3-5 reizes nedēļā. Daudzi uzskata, ja bildes no sporta zāles ir maz, tātad neko nedari! Ja neizrādi presīti, dibenu un citas ķermeņa daļas, tātad neesi formā. Tādi, lūk, ir sociālie tīkli,” skaidro Juta.

0 Komentāru