Juta Valdmane publisko pirmo kopbildi ar savu jauno simpātiju

2 komentāri
Juta Valdmane publisko pirmo kopbildi ar savu jauno simpātiju
INSTAGRAM

Fitnesa entuziaste un permanentā grima meistare Juta Valdmane vairs neslēpj savas jaunās attiecības – šonedēļ viņa savā “Instagram” foto blogā publicējusi pirmo kopbildi ar jauno draugu.

Nesen Juta bija devusies atpūtas braucienā uz Dubaiju, taču pēc tam nevis atgriezās Latvijā, bet taisnā ceļā devās ar ASV.

Atrodoties tālajā zemē, Juta neaizmirsa arī par saviem atbalstītājiem, un “Instagram” stāstiņos viņa atrādīja ne tikai to, to kā viņai klājas Amerikā, bet arī fotogrāfijas, kurās pozē kopā vīrieti vārdā Juris Kupris.

Par to, ka abu starpā uzplaukušas romantiskas jūtas, liecināja sirsniņas, kas apvija kopbildes.

“Jūtos pateicīgs un ļoti laimīgs,” nedēļas sākumā “Instagram” publicēto foto ar Jutu komentēja Kupris, publiski apstiprinot attiecības ar Valdmani.

Nu viņa piemēram sekojusi Juta, par prieku saviem vairāk nekā 75 tūkstošiem “Instagram” sekotāju vietnē publicējot skaistu kopbildi.

Juris ir viens no atzītākajiem fitnesa treneriem Ņujorkā, uzņēmuma “The Fit Company” īpašnieks. Kā fitnesa eksperts viņš vairākkārt mirdzējis arī TV ekrānos – kanāla NBC šovā “Today Show” un “Fox 5 News”, kā arī intervēts žurnālos “Men’s Health”, “New York Post” un “New York Magazine”.

Atgādinām, ka pazīstamais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi par laulības šķiršanu paziņoja pērnā gada aprīlī. Šā gada sākumā Gints apstiprināja, ka uzsācis jaunas attiecības – viņa sirdi iekarojusi fitnesa skaistule Jekaterina.

2 komentāri