Juta Valdmane parāda, kā izskatās bez grima

9 komentāri
Juta Valdmane parāda, kā izskatās bez grima
INSTAGRAM

Ar atklātu fotogrāfiju savu kuplo fanu pulku sociālajos tīklos šonedēļ iepriecinājusi permanentā grima meistare un fitnesa entuziaste Juta Valdmane. Populārā “influencere”, kura allaž izskatās nevainojami sapucējusies, nav kautrējusies parādīt sevi dabiskā izskatā.

Juta Valdmane savus vairāk nekā 75 tūkstošus “Instagram” sekotāju regulāri aplaimos ar krāšņām fotogrāfijām un īsajiem stāstiņiem, kuros atklāj spilgtākos dienas iespaidus, pārdomas un piedzīvojumus. Šonedēļ skaistule publiskojusi pašbildīti, kas likusi sarosīties daudziem sieviešu dabiskā skaistuma cienītājiem.

Valdmane savā ”Instagram” foto blogā publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama bez dekoratīvās kosmētikas. Lai tas neprasītu komentārus, momentuzņēmums papildināts ar tēmturiem “#bareface”, “#nomakeup” un “#nomakeupselfie”.

“Ja mēs varētu uzņemt ”selfijus” ar savām dvēselēm… Vai tev tavējā šķistu pietiekami skaista, lai ar to publiski dalītos?” spriedusi Juta.

Kā redzams fotogrāfijā, Jutas seja nav mākslīgi izskaistināta, un tas apbūris daudzus viņas atbalstītājus, starp kuriem ir arī sabiedrībā zināmas dāmas. Karīna Hīlija (agrāk Akmens) atzinusi, ka šī ir Jutas skaistākā bilde.

Ar komplimentiem nav skopojušās arī pasaulē atzītā latviešu modele Ginta Lapiņa, “Instagram” zvaigzne Liene Ušakova, kā arī bijušā premjerministra Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane.