Jautrība sit augstu vilni: Bondari un citas slavenības šeptējas restorāna virtuvē

4 komentāri
Jautrība sit augstu vilni: Bondari un citas slavenības šeptējas restorāna virtuvē
Publicitātes foto

Ceturtdienas, 15. marta, vakarā restorāna ”Viesistaba” virtuvē valdīja īpaša rosība. Tur līksmā un atraktīvā burziņā pulcējās Latvijā populāras personības un blogeri, lai pašu rokām pagatavotu vakariņas.

Ēdienu mīļotāju vidū bija modes dizainere Indra Salceviča, uzņēmēja Marika Ģederte, māksliniece Ieva Bondare ar dzīvesbiedru politiķi Mārtiņu Bondaru, modes lietpratējs Sergejs Hatanzeiskis, pasākumu un televīzijas raidījumu vadītāji Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš un vairāki ēdiena blogeri.

Pieredzējušā pašmāju šefpavāra Gata Grosberga un viņa aroda kolēģu no Somijas un Zviedrijas vadībā viesi  gatavoja trīs ēdienu vakariņas.

Galdā tika celti restorāna cienīga maltīte – laima eļļā gatavots lasis ar saldskābo seleriju un citrusu želeju, liellopa satē ar krāsnī ceptu kartupeļu biezeni ar vasabi, kas ietīts filo mīklā, ar medū marinētiem burkāniem, sinepēm un Āzijas ķiploku mērci.

Desertā tika baudīta šokolādes kūka ar citrona saldējumu, kuru pagatavoja ar šķidro slāpekli, aveņu karameles lauskām un veselām avenēm.

4 komentāri