Jaunā pirmā lēdija, Reinika apaļie 40, Latvijas slavenākās “jūtūberes” asaras: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Jaunā pirmā lēdija, Reinika apaļie 40, Latvijas slavenākās “jūtūberes” asaras: nedēļa šovbiznesā
EVIJA TRIFANOVA, LETA / INSTAGRAM

Aiz muguras nedēļas lielais notikums – jaunā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācija, kas izpelnījusies arī populāru ļaužu uzmanību. Taču nav trūcis arī citu notikumu, par ko mēles kulstījusi nācija. Skaties.lv ierasti piedāvā nedēļas karstāko un apspriestāko notikumu topu.

Pirmdien, 8. jūlijā, amatā stājās jaunais Valsts prezidents Eglis Levits, un turpmāk pirmās lēdijas pienākumus pildīs viņa sieva Andra Levita. Pēc inaugurācijas viņa nokļuva zem modes policijas lupas, un savu komentāru par pirmās lēdijas stilu pauda pazīstamā modes eksperte Žanna Dubska.

Kā īpašs notikums pašmāju šovbiznesā jāatzīmē daudzpusīgā skatuves mākslinieka 40. dzimšanas diena, kurai par godu Skaties.lv apkopoja 40 faktus no Reinika biogrāfijas.

Kaislību nav trūcis arī šovu pasaulē. Par dramatiskiem mirkļiem parūpējās jaunā šovā ”Gribi kļūt slavens?” dalībnieki, kuri šova vadītāju ”jūtūberi” un blogeri Evelīnu Pārkeri jau pamanījās novest līdz asarām.

Nedēļas nogalē daudzus pārsteidza vēsts, ka Evelīna pamet šova vadīšanu.

Ar kārtējo skandālu apritē atgriezusies šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura pirms mēneša paziņoja par aiziešanu no šovbiznesa un mierīgas dzīves baudīšanu. Šonedēļ Aija paziņoja, ka viņas dzīvi sagandējusi paziņa, pie kuras viņa mitinājās pēc atgriešanās no Anglijas.

Par globālu neprātu šovasar izvērties ”Bottle Cap Challenge” jeb pudeles korķa izaicinājums. Nesen pikantu atbildi Holivudas spīdeklim Džeisonam Stethemam sniegusi populārā Krievijas TV raidījumu vadītāja Jana Koškina, kura pudeles korķa atskrūvēšanā liek lietā savas brangās krūtis. Video baudi šeit!

Ar lieliskām ziņām nedēļas sākumā nāca klajā pazīstamā modes blogere Alina Kellere – viņa un viņas mīļotais, uzņēmējs Samirs Ahadovs, kļuvuši par vecākiem pirmajam bērniņam.

Savukārt ar skaistiem kadriem pasauli sajūsmināja Lielbritānijas princis Harijs un Saseksas hercogiene Megana, kuri dalījās ar dēliņa Ārčija Harisona Mauntbatena-Vindzora kristību foto.