”Ja ņem vērā asinsgrupu, manai ieteicams “izslēgt” gaļu.” Kristīnes Deimones ģimene maina ēšanas paradumus

3 komentāri
”Ja ņem vērā asinsgrupu, manai ieteicams “izslēgt” gaļu.” Kristīnes Deimones ģimene maina ēšanas paradumus
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, dizainere, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ir atteikusies no gaļas un savas ģimenes ēšanas paradumus piemērojusi vegānu ēdienkartei. Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne skaidro, kāpēc ģimenes ēdienkartē vairāk nav atrodama gaļa.

Divu dēlu mamma paziņo, ka viņas ģimenē visi ir paēduši, atšķiras tikai porciju lielums un sastāvs.

”Kā sunim uz zemes”! Kristīne Deimone sašutusi par gatavā ēdiena bezkontakta piegādi

Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

Uz jautājumu, kāpēc no uztura izslēgta gaļa, Kristīne atbild, ka ir teiciens – stiprs kā vērsis, bet ko ēd vērsis? Liekot noprast, ka tie noteikti nav dzīvnieku izcelsmes produkti.

”Reiz jau biju izslēgusi gaļu no uztura un sapratu, ka manam ķermenim ir krietni vieglāk. Sportā labāki rezultāti, labāks miegs un pašsajūta vieglāka. Ja ņem vērā asinsgrupu, manai ieteicams “izslēgt” gaļu,” tā Kristīne.

Kristīne lauž vienu no stereotipiem par vegāniem, sakot, ja izslēdz gaļu no uztura, papildus nav jālieto speciāli vitamīni.

Viņa kopā ar bērniem reizi četros mēnešos nodod analīzes. Pēdējo reizi viņai visa kā bijis par daudz, arī dzels līmenis bijis paaugstināts.

Ikdienā tiek lietots tikai D vitamīns, magnijs un biotins.

”Ēdiens ir mans lielākais ienaidnieks. Ļoti mīlu ēst – īpaši saldumus. Esmu savākusies, negribu vairs sevi “piemēslot”, pat naktīs neēdu,” sevi liela Kristīne.

Deimone uzskata, ka pie vecākā dēla svara problēmām vainojama grūtniecības laika bezatbildība

3 komentāri