Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris

21 komentārs
Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Viens no atpazīstamākajiem pāriem fitnesa aprindās Paula Freimane un Pēteris Rumpis pēdējos gados bija kļuvuši arī par vienu no pamanāmākajiem mīlas pāriem. Tagad kļuvis zināms – fitnesa skaistuļi izšķīrušies.

Vēl nesen – vasaras otrajā pusē – Paula un Pēteris bija devušies kopīgā ceļojumā uz saulaino Monako, un nekas neliecināja par attiecību sašķobīšanos abu starpā.

Kā liecina pagājušajās brīvdienās vietnes “Instagram” īsajos stāstiņos, kas publiskai apskatei pieejami 24 stundas, Pētera publicētais foto, vīrietis uzsācis jaunas attiecības.

Momentuzņēmumā Pēteris kopā ar kādu sievieti redzami, fitnesa zālē skūpstāmies spoguļa priekšā. Un to, ka kadrā redzamā sieviete nav Paula, Pēteris norādījis, atklājot dāmas vārdu – par viņa jauno mīlestību kļuvusi skaistule vārdā Elīna.

Jāatzīmē, ka gan Paula, gan Pēteris no saviem “Instagram” foto blogiem izdzēsuši visas kopbildes.

Paulu un Pēteri savulaik saveda kopā aizraušanās ar fitnesu un veselīgu dzīvesveidu, un 2017. gada vasarā tapa zināms, ka abi kļuvuši par pāri.

Mīlnieki savas attiecības nekautrējās izrādīt publiski un savus fanus sociālajos tīklos regulāri iepriecināja gan ar romantiskiem kadriem, gan ar foto un video no sporta zāles, kurā viens otru nerimstoši atbalstīja.

21 komentārs