Komentāri

Novembris TV6 pasludināts par Makgaivera mēnesi. Un šomēnes TV6 mēneša meitenes godā tikusi 26 gadus vecā cēsiniece Kristīne Lāce. Smaidīgā tumšmate klipā apliecina, – arī viņai piemīt šis tas no atjautīgā problēmu risinātāja iemaņām.

TV6 novembra meitene Kristīne klipā izspēlē sievietēm ne īpaši svešu situāciju, kad, esot uz ielas, augstpapēžu kurpei nolūzt papēdis. Smukā meitene neapmulst, bet situāciju ņem savās rokās un problēmu atrisina ar tā saukto makgaivereni – līmlenti, kas salīmē un nostiprina it visu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja godīgi, šķita, ka papēdis, kas pielīmēts ar līmlenti, ir pat stabilāks,” portālam Skaties.lv atklāj Kristīne.

Ikdienās smaidīgā meitene strādā par jaunatnes lietu speciālisti, bet brīvajā laikā mīl uzburt svētkus citiem.

”Man visu laiku patīk sevi pilnveidot. Arī TV6 mēneša meitenes atlasē, kad bija jārāda savi talanti, es žūrijai bija sagatavojusi saldumus. Man ļoti patīk gatavot saldumus un cept kūkas.

Tā kā esmu izmācījusies par pasākumu organizēšanu, es joprojām hobija līmenī organizēju un vadu pasākumus. Man patīk uzburt svētkus citiem un cilvēku sejās redzēt smaidu. Smaids ir pats galvenais,” stāsta izaicinājumus mīlošā Kristīne.

Kristīne ir savas dzimtās pilsētas patriote.

”Cēsis man ļoti tuvas sirdij. Tāpēc arī pēc studijām Rīgā atgriezos Cēsīs,” norāda TV6 mēneša meitene un valsts svētku mēnesī dižojas ar kādu pilsētas tradīciju – 11. novembrī uz Pils parka kāpnēm no sveču liesmām tiek veidota Latvijas kontūra.

Tādēļ tikai likumsakarīgi, ka novembris viņai saistās ar patriotismu un valsts svētkiem.

Video: TV6 mēneša meitene Kristīne

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl