Komentāri

Novembris TV6 pasludināts par Makgaivera mēnesi. Un šomēnes TV6 mēneša meitenes godā tikusi 26 gadus vecā cēsiniece Kristīne Lāce. Smaidīgā tumšmate klipā apliecina, – arī viņai piemīt šis tas no atjautīgā problēmu risinātāja iemaņām.

TV6 novembra meitene Kristīne klipā izspēlē sievietēm ne īpaši svešu situāciju, kad, esot uz ielas, augstpapēžu kurpei nolūzt papēdis. Smukā meitene neapmulst, bet situāciju ņem savās rokās un problēmu atrisina ar tā saukto makgaivereni – līmlenti, kas salīmē un nostiprina it visu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja godīgi, šķita, ka papēdis, kas pielīmēts ar līmlenti, ir pat stabilāks,” portālam Skaties.lv atklāj Kristīne.

Ikdienās smaidīgā meitene strādā par jaunatnes lietu speciālisti, bet brīvajā laikā mīl uzburt svētkus citiem.

”Man visu laiku patīk sevi pilnveidot. Arī TV6 mēneša meitenes atlasē, kad bija jārāda savi talanti, es žūrijai bija sagatavojusi saldumus. Man ļoti patīk gatavot saldumus un cept kūkas.

Tā kā esmu izmācījusies par pasākumu organizēšanu, es joprojām hobija līmenī organizēju un vadu pasākumus. Man patīk uzburt svētkus citiem un cilvēku sejās redzēt smaidu. Smaids ir pats galvenais,” stāsta izaicinājumus mīlošā Kristīne.

Kristīne ir savas dzimtās pilsētas patriote.

”Cēsis man ļoti tuvas sirdij. Tāpēc arī pēc studijām Rīgā atgriezos Cēsīs,” norāda TV6 mēneša meitene un valsts svētku mēnesī dižojas ar kādu pilsētas tradīciju – 11. novembrī uz Pils parka kāpnēm no sveču liesmām tiek veidota Latvijas kontūra.

Tādēļ tikai likumsakarīgi, ka novembris viņai saistās ar patriotismu un valsts svētkiem.

Video: TV6 mēneša meitene Kristīne

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl