Īsi pēc karaliskajām kāzām saderinājies Saseksas hercogienes bijušais vīrs

0 Komentāru
Īsi pēc karaliskajām kāzām saderinājies Saseksas hercogienes bijušais vīrs
Trevors Engelsons kopā ar pirmo sievu Meganu Mārklu. (MEGA/SCANPIX)

Kamēr britu karaliskās ģimenes fanu prātos joprojām ir prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas, par precībām paziņojis Saseksas hercogienes bijušais vīrs filmu producents Trevors Engelsons.

Kā ziņo ārvalstu mediji, 41 gadu vecais Trevors Engelsons, kurš ar Mārklu bija precējies divus gadus, pagājušajā nedēļas nogalē saderinājies ar dietoloģi Treisiju Kurlandu.

Par priecīgo notikumu Engelsons paziņojis sociālās saziņas vietnē “Instagram”: “Esmu laimīgākais vīrietis, ko zinu! Gatavojieties ballītei!”

Arī Engelsonam šī būs otrā laulība.

Englesons un Mārkla apprecējās 2011. gada septembrī, bet par šķiršanos paziņoja 2013. gadā.

Lai arī abu laulībai nebija lemts ilgs mūžs, pāris bija kopā teju 10 gadus. Uz kāzām, kas tika svinētas pludmalē Jamaikā un kurās tika piekoptas arī ebreju tradīcijas, tika lūgti 102 viesi.

”Pati ceremonija ilga vien 15 minūtes. Tad visi devās uz deju grīdas – izskatījās, ka visi to vien vēlējās, kā labi pavadīt laiku,” pirmo kāzu aizkulises medijiem atklāja kāds pāra paziņa.

Par šķiršanās iemeslu kļuva Meganas darbs pie seriāla ”Suits”, kas tika filmēts Kanādā, Toronto, kamēr Trevors dzīvoja Losandželosā. Jāatzīmē, ka aktrise pie lomas seriālā tika vien pāris mēnešus pirms kāzām.

0 Komentāru