”Ir labākais laiks, kad sākt sportot!” Pēteris Rumpis ar motivējošu sesiju aicina ļaudis atgriezties sporta klubos

4 komentāri
”Ir labākais laiks, kad sākt sportot!” Pēteris Rumpis ar motivējošu sesiju aicina ļaudis atgriezties sporta klubos
ANDREW POPLAVSKY

Treneris un viens no ”FitSpot gym” izveidotājiem Pēteris Rumpis rudeni sāk ar kārtīgu devu motivācijas. Pēteris ļāvies vēl vienai fotosesijai, kas iedvesmos ļaudis sākt ceļu pretim savam ideālajam augumam un atklāj, kāpēc tieši tagad ir labākais laiks, kad atsākt trenēties.

Pēteris, sastrādājoties ar savu iecienīto fotogrāfu Andrew Poplavsky, radījis bildes, kas atgādinās – muskuļi un veselīgs augums lieliski izskatās kā sporta tērpā, tā zem biroja uzvalka. Ir īstais laiks parūpēties, lai arī tavs augums tāds kļūtu!

Kā Skaties.lv atklāj Rumpis, statistika liecina – ļaudis pēc krīzes sāk atkal atgriezties fitnesa zālēs.

Septembra sākumā viņš sajutis, kā izteikti pieaug Latvijas iedzīvotāju interese par treniņiem un ļaudis atkal steidz iegādāties sporta zāles abonomentus.

”FitSpot gym” sporta zālē viss notiek – treneri aktīvi darbojas, lai palīdzētu cilvēkiem sasniegt fitnesa mērķus.

Kā uzsver Rumpis, uz fitnesa klubu nākt baidīties nevajag, jo sportošana un rūpes par savu ķermeni šajā vīrusu laikā ir īpaši aktuālas.

”Ceru, ka turpmāk nekādu ierobežojumu vairs nebūs attiecībā uz šo sfēru, jo, kā mēs stiprināsim imunitāti, ja mums nav, kur sportot? Ceru, ka cilvēkus mana fotosesija iedvesmos sarosīties un drīz atkal redzēsim pilnus fitnesa klubus,” tā Rumpis. Un nevajag baidīties, ja vasarā esi paslinkojis – tu neesi vienīgais.

Kā atklāj Rumpis, daudziem pēc pandēmijas izraisītās krīzes motivācija pazudusi, un viņi izsisti no savas ikdienišķās rutīnas.

Treneris ļoti cer, ka cilvēki sapratīs, ka viņi var atgriezties savā iepriekšējā rutīnā, uzlabojot gan augumu, gan veselību, kas šobrīd īpaši aktuāli. Un ne tikai ”Covid-19” dēļ – Rumpis atklāj, ka rudens allaž bijis labākais laiks, lai ieviestu savā ikdienā sportiskas aktivitātes.

”Vienmēr visiem uzsveru, ka rudens – tas ir sportošanas laiks!” stāsta Rumpis. Sportošanai rudenī būs uzreiz divi lieliski ieguvumi. Pirmais – tiks stiprināta veselība, kas aktuāli, jo tuvojas vīrusu laiks. Otrs – šis ir perfekts laiks, kad sākt trenēties, ja vēlas nākamo vasaru sagaidīt ar izcilu augumu.

Rudenī tāpat cilvēks nevar aizbraukt uz pludmali sauļoties. Tā vietā, lai brīvajā laikā dotos uz bāru, lai labāk iegulda šo laiku lietderīgi, veltot to sporta zālei,” iedvesmo treneris.