“Ir dienas, kad nezini, kā dzīvosi tālāk.” Jāņa Timmas sieva Sana atklāti par aizvadītajā gadā piedzīvoto

Latviešu basketbolista Jāņa Timmas sievai un dēla Kristiana mātei Sanai aizvadītais gads bijis viens no smagākajiem viņas dzīvē, tomēr grūtajā laikā sievieti stiprinājis mazais dēlēns, kurš pasaulē nāca pērnvasar.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Solvita Zommere

  Solvita Zommere

  Darbs- ļoti labas zāles! Un mazāk klāstīt savas privātās lietas visai pasaulei! Pasaule te nepalīdzēs.
 • Rebeka

  Rebeka

  Lai kādas grūtības abiem bijušas- pamest sievu ar mazu bētnu? Augstākās pilotāžas gļēvuma un tupuma iemiesojums. Pasaule ir apaļa, gan slavenajam muskulpaurim nāks savas mācības. Jo aizbēgt pēc jaundzimušā- ooo, nu lieliski! Neko nezinu par šiem cilvēkiem un neinteresē, jo tam nav attaisnojuma jebkurā gadījumā.
 • Mermulis

  Mermulis

  Un ko Tu, meitenīt, no tā"latgaļu ērzeļa" gribēji sagaidīt? Tu taču biji tikai kārtējā rotaļlieta"mazajam Jancītim". Apnika-dabūja citu. Drīz apniks arī šitā, (kaut gan ukrainietes esot ellīgi seksuālās, ne velti visa Eiropa pilna ar ukraiņu prostitūtām).
 • nu nu

  nu nu

  Naudas maks pametis kaut kādu sievišķi, kura cenšas ar bērna palīdzību noturēt naudas maku. Kas tur īpašs?
 • Dainis

  Dainis

  Visu attiecību pamatā ir mīlestība un savstarpējā cieņa ja šī visa nav - skumji un žēl par aizvadīto laiku.....
 • Leila

  Leila

  Man gan nešķiet uzķūnīta. Varbūt kaut kas ir pielabots,bet tāpat skaista sieviete!
 • Dainis

  Dainis

  Personīgi. Es kaut kad ap 2000 gadu gandrīz pazaudēju savu burvīgo sieviņu un apburošs bērnus pateicoties vienai padauzai..... Taču Dievs iepravija smadzenes!!!
 • Dainis

  Dainis

  Patiesi eleganta, seksīga, glita sieviete jābūt ar prātiņu apdalīta lai vienk aizietu un pamestu burvīgo sievu ar savu bērnu...............
 • Rīta

  Rīta

  Timma taču maksā alimentus nav runa par naudu bet emocionālo stāvokli .
 • Atceros

  Atceros

  Varbūt viņa nezina, kā dzīvot, nevis tāpēc, ka nav naudas, bet tāpēc, ka cerēja, ka vīrietis viņu mīl, ka bērnam būs tēvs, kas ikdienā būs blakus un atbalstīs? Un, manuprāt, jebkurai sievietei ir grūti, skatīties, kā viņas vīrs izrāda mīlestību citai sievietei. Un tam nav nekāda sakara ar naudu, bet gan- sirdi!
  • Sintija

   Sintija

   Jā, cilvēki ar saviem komentāriem nebeidz pārsteigt, cik tie ļauni un nežēlīgi. Citu naudas skaitītāji. Man no malas noskatoties sāp sirds, kā tie divi publiski plātās ar saviem intīmajiem kadriem, kad ir sieviete, kurai sirds ir salauzta. Kam tā “pakazuha” vajadzīga. Sanai izturību, drīzu emocionālu atkopšanos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!