”Instagram” satricina influenceres Elīnas Didrihsones aušošanās

79 komentāri
”Instagram” satricina influenceres Elīnas Didrihsones aušošanās
INSTAGRAM

Ar izdarībām, kādas fani sen nebija piedzīvojuši, otrdien savus sekotājus sociālajos tīklos pārsteidza pazīstamā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone un viņas vīrs un biznesa partneris Nauris. Kā liecina sabiedrības reakcija, ļaudis uzjautrinājušies ne pa jokam.

23 gadus vecā uzņēmēja Elīna Didrihsone zināma kā persona, kurai joki nav sveši, un ne reizi vien viņa saviem faniem apliecinājusi, ka prot pasmieties arī par sevi.

Otrdienas rītā Elīna nāca klajā ar paziņojumu, ka visas dienas garumā viņa un Nauris viens otru izaicinās mesties dullībās, to visu dokumentēs un atrādīs sekotājiem.

Lai diena būtu vēl interesantāka, jautrajā padarīšanā influencere aicināja iesaistīties arī fanus. Elīna savā ”Instagram” foto blogā publicēja bildīti un uzrunāja savus vairāk nekā 70 tūkstošus sekotāju.

”Ja es līdz vakaram pie šīs bildes saņemšu 15 tūkstošus ”laiku”, kas ir gandrīz neiespējami, tad vakarā mani aizvedīs uz mežu, mani visu aplies ar medu, es būšu lipīga, man uzmetīs virsū spalvas, es aplipšu ar spalviņām, es būšu kā vistiņa, un es nodejošu tev deju,” sekotājiem vēstīja Elīna.

Nebija jāgaida vakars, kad fotogrāfija jau bija apbērta ar vajadzīgo skaitu sarkano ”patīk” sirsniņu, lai Elīnai nāktos turēt doto vārdu. Solījumu faniem viņa paveica godam.

Dienas laikā abi iesaistījās vēl vairākos pigoros. Piemēram, Elīna vīram lika sagatavot brokastis aizsietām acīm, līdz vakaram staigāt sieviešu parūkā, bet Nauris mīļoto izaicināja aplīmēt savu augumu ar līmlenti un šādā izskatā doties uz lielveikalu, kā arī apliet sevi ar aukstu pienu.

Kā sprieduši ļaudis, pāra izdarības likušas smieties, abi slavēti par pozitīvisma vairošanu un šādu jautrošanos varētu sarīkot biežāk.

79 komentāri