”Influencere” Evelīna Pārkere tikusi pie sava pirmā auto – smalka “Lexus”

38 komentāri
”Influencere” Evelīna Pārkere tikusi pie sava pirmā auto – smalka “Lexus”
INSTAGRAM

Priecīgu ziņu pavēstījusi viena no populārākajām latviešu “jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere. Jaunā dāma šonedēļ tikusi pie savas pirmā automašīnas – pilnīgi jauna ”Lexus” automobīļa.

20 gadus vecā Evelīna Pārkere par lielo notikumu steigusi pavēstīt arī saviem vairāk nekā 123 tūkstošiem vietnes ”Instagram” sekotāju.

Foto blogā viņa publicējusi kadru, kurā iemūžināta pie sava jaunā spēkrata, bet īstajos stāstos dalījusies pirmajās spilgtajās emocijās.

“Es neesmu īsti emocionāls cilvēks, mani ir ļoti grūti pārsteigt, bet šobrīd es trīcu, man reāli neticas… Es dabūju savu pirmo mašīnu. Tā ka tiekamies ielās!” vēsta Evelīna.

Viņa gan spriež, ka žēl, ka ierobežojumu dēļ nav iespējams doties tālākā ceļojumā jeb roadtripā.

Pirmā vieta, kur Evelīna devās savā jaunajā auto, bija ātrās ēdināšanas restorāns “McDonald’s”, kur tika pasūtītas brangas pusdienas.

Turpinājumā sekoja pamatīgāks izbrauciens, un, vadot auto pa slidenu ceļu, Evelīna saņēma striktu aizrādījumu no mammas abas rokas turēt uz stūres, kā arī sekot līdzi, lai netiktu pārkāpts maksimāli atļautais braukšanas ātrums.

Lielais notikums izpelnījies arī Evelīnas atbalstītāju ievērību. Apsveicēju vidū ir gan grupas “Singapūras satīns” dalībnieks, šova ”Balss maskā” detektīvs Krivenchy jeb Jānis Krīvēns, ”jūtūbere” un tuva Evelīnas draudzene Lota Ulmane, ”Instagram” slavenība Agnija Grigule, ”jūtūbere” Beta Beidz jeb Beāte Bērziņa.