”Influencere” Evelīna Pārkere ar jauno ”Lexus” ieslīd grāvī

32 komentāri
”Influencere” Evelīna Pārkere ar jauno ”Lexus” ieslīd grāvī
INSTAGRAM

Pagājušajās brīvdienās negadījumu ar savu jauno automašīnu piedzīvojusi pazīstamā ”influencere” un ”Youtube” zvaigzne Evelīna Pārkere – jaunās dāmas vadītais baltais ”Lexus” nav spējis izvairīties no ieslīdēšanas grāvī.

”Mani sauc Evelīna Pārkere, un es ”ielidoju” grāvī”,” par negadījumu, ko brīvdienās piedzīvojusi uz ceļa, saviem vairāk nekā 123 tūkstošiem ”Instagram” sekotāju atskaitās Evelīna. ”Un kā jums slīd šajā ziemā?” viņa jautā.

Paziņojuma turpinājumā Evelīna met jokus pie malas, un apstiprina, ka pagājušajās brīvdienās tik tiešām viņas vadītais auto no šosejas ieslīdējis grāvī, kā tas ticis apspriests sociālajos tīklos un ziņots medijos.

Sākotnēji atbalstītājiem par notikumu viņa nav vēlējusies vēstīt, jo nav domājusi, ka tas izraisīs tik lielu sabiedrības uzmanību.

”Pirms dažām dienām es braucu pa šoseju uz 90, kā arī bija jābrauc, bet tur bija melnais ledus, un līdz ar to mana mašīna, kā arī piecas citas mašīnas, kas tieši tāpat iestiga grāvī kā es, nobrauca no šosejas,” viņa atstāsta.

Viņa atzīst, ka pēc negadījuma gan pašai, gan mašīnai nav ne skrambiņas: ”Viss ir absolūti kārtībā.”

Lai tiktu atkal uz šosejas, Evelīnai palīdzīgu roku sniedzis kāds svešinieks. ”Apstājās ļoti jauks vīrietis, kas palīdzēja mašīnu izvilkt ārā, un es tieši tādā pašā mieriņā arī aizbraucu līdz mājām, nevajadzēja evakuēt, un nevienam nav ne vainas,” skaidro Evelīna.

Visiem, kuri saistībā ar notikušo par Evelīnu bija uztraukušies, viņa vēlas ļoti pateikties.

”Galvenais vēstījums: esiet ļoti uzmanīgi uz ceļa, tāpēc ka ir tiešām slidens. Tur, kur ir noteiktais ātrums 90, samaziniet līdz 80, 70! Brauciet uzmanīgi” tā Evelīna.

Jau vēstījām, ka viena no populārākajām latviešu “jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere janvāra beigās paziņoja, ka tikusi pie savas pirmā automašīnas – pilnīgi jauna ”Lexus” automobiļa.

32 komentāri