“Influencere” Evelīna Pārkere 21 gada vecumā nodibina savu uzņēmumu

0 Komentāru
“Influencere” Evelīna Pārkere 21 gada vecumā nodibina savu uzņēmumu
INSTAGRAM

Viena no populārākajām latviešu “jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere nākusi klajā ar iepriecinošies jaunumiem – viņa radījusi dizaina rotaslietu līniju un nodibinājusi savu uzņēmumu.

Kā 21 gadu vecā Evelīna Pārkere nedēļas sākumā atklājusi saviem vairāk nekā 123 tūkstošiem “Instagram” sekotāju, beidzot pienācis laiks pavēstīt to, ko jau gadu no plašākas sabiedrības bija turējusi noslēpumā. Viņa radījusi savu rotaslietu zīmolu.

“Es vēlos pateikt milzīgu paldies visiem, kas man palīdzēja un noticēja šai idejai, it īpaši manai ģimenei. Mammu, tēti, māsa, paldies Jums par atbalstu un motivāciju, kad man tās trūka!

Šis ir mans pirmais uzņēmums, kuru izveidoju no paša sākuma viena pati. Izgāju cauri kļūdām, pieredzei un ļoti daudz jaunām zināšanām. Šis ir tikai sākums, un man vēl ir ilgs ceļš priekšā ejams,” teic jaunā uzņēmēja.

Pārkeres pirmā kolekcija sastāv no auskariem, rokassprādzes, kaklarotas un divu izmēru gredzeniem – kā vīriešiem, tā sievietēm. “Visas šīs rotas attēlo roku motīvus un katram ir savs stāsts,” produkciju raksturo jauniete. “Es šīs rotas esmu iemīlējusi, un es ļoti ceru, ka tās iemīlēt varēsi arī tu.”

Evelīna atklāj, ka viņas mērķis sākotnēji bija ne tikai izveidot uzņēmumu, bet arī dokumentēt visu savu pieredzi. “Jau no pagājušā gada septembra es filmēju visu sava uzņēmuma tapšanas procesu, to visu varat apskatīt manā “YouTube” kanālā ”Evelina Parkere”. Gribēju, lai jūs redzat manu pieredzi caur ekrānu, un, iespējams, ar šo video es iedvesmošu arī citus jauniešu nodarboties ar uzņēmējdarbību,” skaidro Evelīna.

“Es tiešām esmu šajā projektā ielikusi visu savu sirdi un dvēseli, es neatceros, kad man pēdējo reizi tik ļoti par kaut ko dega acis un līdzi tām arī viss ķermenis. Šī tik tiešām ir mana sirdslieta, un es darīšu visu, lai ”Avalion Jewellery” varētu augt un pastāvēt,” viņa piebilst.

Atgādinām, ka šovasar Evelīna Pārkere, būdama vien 20 gadus veca, ieguva augstāko izglītību. Vairāk lasi te!

0 Komentāru