Influencere Evelīna Pārkere 20 gados ieguvusi augstāko izglītību

63 komentāri
Influencere Evelīna Pārkere 20 gados ieguvusi augstāko izglītību
INSTAGRAM

Jūnijs ierasti ir karstākais izlaidumu laiks, un nedēļas sākumā priecīgu ziņu pavēstījusi viena no populārākajām latviešu ”jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznēm Evelīna Pārkere – jaunā dāma lepojas ar augstākās izglītības diplomu.

20 gadus vecā Evelīna Pārkere par lielo notikumu steigusi pavēstīt arī saviem vairāk nekā 123 tūkstošiem vietnes ”Instagram” sekotāju. Viņa publiskojusi kadru virkni no izlaiduma, un bildītēs viņa lepni tur rokās augstskolas diplomu.

”Tā influencere ar augstāko izglītību,” foto komentējusi Evelīna.

”Influencere” Evelīna Pārkere tikusi pie sava pirmā auto – smalka ”Lexus”

Jauniešu aprindās populārā influencere ieguvusi bakalaura diplomu Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Kultūras akadēmijas programmā ”Radošās industrijas”, un viņas atbalstītāji vēsti uzņēmuši ļoti jūsmīgi.

Kā Evelīna lepojusies iepriekš, vidusskolu viņai izdevās absolvēt 17 gadu vecumā. Pēc tam, kad skolā izjutusi apsmiešanu, saskārusies ar mobingu un atskārtusi, ka skolas solā viņai ir garlaicīgi un neko jaunu nav iemācījusies, viņa nolēma mācības turpināt tālmācībā. Rezultātā – viena gada laikā Evelīnai izdevās apgūt divu gadu mācību programmu, un tas ļāva augstskolā iestāties gadu ātrāk par saviem vienaudžiem.

63 komentāri