Ilze Pētersone-Godmane izskolojusies par kinoloģi

14 komentāri
Ilze Pētersone-Godmane izskolojusies par kinoloģi
Ieva Lūka/LETA

Apgūt ko jaunu nekad nav par vēlu, vēl jo vairāk mūsdienās, kad ir tik daudz iespēju sevi pilnveidot. Bijušā premjera Ivara Godmaņa sieva Ilze Pētersone-Godmane jūlija izskaņā tikusi pie kinoloģes diploma.

”Patiešām nozīmīgs brīdis arī manā dzīve! Ir pagājis gads, kopš uzsāku studijas Latvijas Kinoloģijas federācijas profesionālās pilnveides programmā ”Kinoloģijas pamati”,” viņa sociālajos tīklos pavēstījusi draugiem un atbalstītājiem.

Kā Ilze atklājusi, šis gads viņai ir devis daudz sistēmisku un dziļu zināšanu par mūsu četrkājainajiem mīluļiem, kuri šobrīd ir ģimenes ļoti svarīga un neatņemama sastāvdaļa.

Sieviete pateicības vārdus veltījusi arī mācību laikā iepazītajiem cilvēkiem un tuvākajiem cilvēkiem – vīram, mammai, māsai un citiem, kas nav skopojušies arī ar padomu.

”Par sabiedrību var spriest pēc tā, kā tā izturas pret tās neaizsargātāko daļu – dzīvniekiem, un es ļoti ceru, ka katra no mums spēs vairot šo izpratni un mīlestību pret dzīvniekiem gan ap sevi, gan sabiedrībā kopumā,” akcentē Ilze.

14 komentāri