Ieva Adamss ar šķirto vīru joprojām dzīvo zem viena jumta

1 komentārs
Ieva Adamss ar šķirto vīru joprojām dzīvo zem viena jumta
INSTAGRAM

Šopavasar kļuva zināms, ka raidījumu vadītāja un pasniedzēja Ieva Adamss, īstajā vārdā Ieva Lejiņa, un viņas vīrs uzņēmējs Arnis Lejiņš pieņēmuši lēmumu šķirties. Nu, kad šķiršanās dokumenti ir sakārtoti, abi joprojām turpina dzīvot kopā.

Pavasarī, kad plašākai sabiedrībai tapa zināms par Lejiņu pāra šķiršanos, skaidrojot iemeslus, kādēļ pieņemts šāds lēmums, Adamss atzina – abiem ir atšķirīgas intereses un vērtības.

Oktobra pašā vidū pāra laulībai tika pielikts punkts arī oficiāli, un, lai gan šķiršanās dokumenti ir sakārtoti, viņi joprojām turpina mitināties zem viena jumta.

”Es joprojām dzīvoju ar nu jau šķirto vīru. Tagad beidzot jūtu, ka mājās man ir nevis cilvēks, no kura es kaut ko pieprasu, bet gan draugs. Cilvēks, par kuru varu priecāties, ja viņš man izdara kaut ko foršu, un nedusmojos, ja viņš neizdara to, ko esmu iedomājusies,” Adamss stāsta žurnālam ”Privātā Dzīve”.

Ieva spriež, ka tagad viņas un bijušā vīra attiecības būs daudz labākas nekā agrāk. ”Tagad uzskatu, ka laulības dokumenti attiecībās daudz ko sačakarē,” viņa piebilst.

Ieva Adamss un Arnis Lejiņš par precētu pāri kļuva 2011. gada novembrī. Precēšanās bija slepena, un tas bijis apzināts solis. Vairāk lasi te!

1 komentārs