Ietekmīgā “influencere” Elīna Didrihsone priecē ar kaisles pilniem kadriem no guļamistabas

8 komentāri
Ietekmīgā “influencere” Elīna Didrihsone priecē ar kaisles pilniem kadriem no guļamistabas
INSTAGRAM

“Instagram” aktīviste un uzņēmēja Elīna Didrihsone, kura šonedēļ tika pasludināta par vienu no Latvijas ietekmīgākajām “influencerēm”, cītīgi rūpējas par to, lai fanu uzmanība ne mirkli neatslābst. Īsi pirms brīvdienām viņa publikas novērtējumam nodevusi kaisles un jutekliskuma pilnus foto.

Vietnē ”Instagram”, kur viņas gaitām seko vairāk nekā 50 tūkstoši interesentu, uzņēmēja Elīna Didrihsone regulāri dalās ar kadriem no savas privātās dzīves.

Pagājušās nedēļas nogalē jau vēstījām par video, kurā redzams, kā Elīna un viņas vīrs Nauris maigojas virtuves skapīša. Reportāžu baudi šeit!

Nu atbalstītāju novērtējumam nodota juteklisku kadru virkne, kurā iemūžināta skaistā pāra maigošanās gultā.

Elīna un viņas mīļotais Nauris nekad nav kautrējušies publiski izrādīt savas jūtas, un arī jaunākajos kadros iespējams novērtēt, cik skaista ir viņu mīlestība.

Publiskojot foto, “influencere” vien uzsvērusi “Precēti!” un ierakstu papildinājusi ar diviem “emojiem” – gredzenu un sirsniņu.

Savukārt ļaudis bijuši īpaši naski un bez liekas kavēšanās īsā laikā fotogrāfijas apbēruši ar desmitiem simtu “patīk” emocijzīmju.

View this post on Instagram

PRECĒTI!💍💛

A post shared by 𝙀𝙡ī𝙣𝙖 𝘿𝙞𝙙𝙧𝙞𝙝𝙨𝙤𝙣𝙚 (@didrihsoonee) on