Iedvesmojošā TV seja Rūta Dvinska pievērsusies vistkopībai

2 komentāri
Iedvesmojošā TV seja Rūta Dvinska pievērsusies vistkopībai
INSTAGRAM

Ar jaunu aizraušanos sociālajos tīklos palepojusies TV personība un divu bērnu māmiņa Rūta Dvinska. Viņa savas mājas pagalmā Siguldā iekārtojusi pamatīgu vistu māju un uzņēmusies rūpes par vairākām klukstēm.

Šajā pavasarī vairāk nekā iepriekšējos gados Rūta Dvinska akcentējusi savu mīlestību uz dārza darbiem, un siltās jūtas pret lauku dzīvi bijis tikai sākums – nu viņa tikusi pie prāva pulciņa mājputnu.

Savā ”Instagram” foto blogā Rūta publicējusi vairākas fotogrāfijas, kurās lepni atrāda jauno ganāmpulku. Kā tajās redzams, vistas iet pie sirds ne tika pašai saimniecei, bet arī abām meitām Grietai un Dorai.

Kā atklājusi Rūta, mājputnu turēšana ir tikai sākums dzīvei laukos.

”Pagaidām šeit, kur ir vislabāk, bet nākotnē tas būs kaut kur Alpu kalnos un man apkārt skraidīs arī dažas aitas, es uzkrāsošu lūpas, lai aizietu pabarot vistas vai apliet siltumnīcu, bērni lapenītē uz akmens plītiņas karsēs fondjū, kamēr Kaspars savā darbistabā ar skatu uz nelielu vīnogu lauku darīs savus darbus.

Smuko kleitu es izvilkšu, kad brauksim uz netālās pilsētas restorānu vakariņās. Tā būs,” par to, kādu iztēlojusies savu nākotni, klāsta siguldiete.

Tāpat Rūta nav skopojusies ar līdzībām, ko novērojusi cilvēku un vistu pasaulē.

“Kā viņām patīk otrai ieknābt tāpat vien, garām ejot. Brūnā uzkāps baltajai kaut uz galvas, lai tiktu pie kārotā grauda. Raibākā ir gatava kaklu izmežģīt, lai saskatītu, kas kaimiņu sētā notiek. Un, gulēt ejot, viņas saspiežas cieši viena otrai blakus, lai siltāk!” ar saviem novērojumiem dalās TV personība.