Hosams Abu Meri bildinājis mīļoto Lindu

4 komentāri
Hosams Abu Meri bildinājis mīļoto Lindu
INSTAGRAM

Gada nogalē īpašu notikumu piedzīvojis gastroenterologs, bijušais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri – viņš pēc gandrīz gadu ilgām attiecībām bildinājis savu mīļoto sievieti TV žurnālisti Lindu Krūmiņu.

Linda izdevumam “Privātā Dzīve” apstiprina, ka viņas zeltnesi rotā saderināšanās gredzens. “Tas bija ļoti patīkams un negaidīts pārsteigums. Detaļās nestāstīšu,” izdevumam atzinusi Linda.

Hosams Abu Meri žurnālam norādījis, ka mīļoto sievieti bildinājis novembrī, bet kāzu datums vēl nolikts nav.

Hosama un Lindas Krūmiņas mīlasstāsts sākās pagājušā gada novembrī. Bet plašāka sabiedrība par to uzzināja marta otrajā pusē, kad ārsts publiski sociālajos tīklos paziņoja, ka uzsācis jaunas attiecības.

Abu attiecības kļuva par plaši apspriestu tematu – kamēr daļa sabiedrības steidza sveikt jauno pāri, netrūka arī tādu, kuri par šo stāstu vien vīpsnāja.

Pēc ārsta jūsmīgajiem komentāriem par jaunajām attiecībām divdomīgu ierakstu sociālajos tīklos publicēja viņa bijusī sieva uzņēmēja Linda Mūrniece. ”Diez kas ”kārtējai” sievietei liek domāt, ka viņa ir ”īstā”? Visas iepriekšējās arī tā domāja,” viņa dalījās pārdomās ”Twitter”.

Abu Meri un Mūrniece par šķiršanos paziņoja pērnā gada vasarā – pēc pieciem laulībā pavadītiem gadiem.

4 komentāri